Home Kategorie Film Znany aktor stracił nogę. Wszystko przez powikłania związane z koronawirusem.

Znany aktor stracił nogę. Wszystko przez powikłania związane z koronawirusem.

Aktor stracił nogę przez koronawirusa. Gwiazdor Broadwayu zachorował na COVID-19. W wyniku powikłań doszło do zakrzepu w prawej stopie. Lekarze nie byli w stanie jej uratować.

Pochodzący z Kanady Nick Cordero, gwiazdor Broadwayu, nominowany do Tony Award za rolę w musicalu „Strzały na Broadwayu”, na początku kwietnia zachorował na COVID-19. Trafił do szpitala, ale początkowo wydawało się, że przebieg choroby nie będzie ciężki. Niestety problem w tym, że koronawirus jest nieprzewidywalny. Zdarza się, że po pozornej poprawie następuje gwałtowne pogorszenie stanu pacjenta.

Tak też było u Cordero. Gdy wydawało się, że jest na dobrej drodze do zwalczenia infekcji, nagle pojawiła się wysoka gorączka, która zaburzyła pracę serca i ciśnienie krwi. W pewnym momencie aktor był w stanie krytycznym. Wtedy też jego żona Amanda Kloots za pośrednictwem mediów społecznościowych zwróciła się do fanów z apelem o modlitwę:

To może Cię zainteresować:  Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w Polsce we wrześniu. Czy uczniowie wrócą do szkół?

– „Walczy, liczy się każda minuta. Jeszcze raz dziękuję wam za wasze modlitwy i wszystko. Proszę, nie przestawajcie się modlić.”

Wydawało się, że przeprowadzona przez lekarzy reanimacja przyniosła spodziewany skutek. Stan zdrowia aktora znów uległ poprawie. Jego żona ciągle miała nadzieję, że Nick wróci do pełnego zdrowia, chociaż nie będzie to łatwe:

– „Lekarz powiedział, że serce i płuca Nicka są w dobrym stanie. Nadal przyjmuje leki, które pomagają mu przyspieszyć bicie serca. Wciąż oddycha. Problem jest jednak z przepływem krwi w prawej stopie. Nie wiemy, czy będzie mógł znów chodzić. Czeka go długa rehabilitacja.”

Niestety okazało się, że w prawej stopie zrobił się zakrzep, którego nie udało się pozbyć. Kiedy lekarzom wydawało się, że go usunęli, ten tworzył się na nowo. W tej sytuacji jedyną możliwością została amputacja nogi.

To może Cię zainteresować:  33-latka w ciąży została zamordowana na oczach syna. Dzień wcześniej wzięła ślub.

Informację potwierdziła żona aktora:

– „Nick miał problemy z ciśnieniem krwi, tworzył się zakrzep w prawej nodze, dlatego musiała zostać amputowana.”

Nick Cordero nie znajduje się w grupie ryzyka, ma 42 lata. Zaledwie 10 miesięcy temu został po raz pierwszy ojcem.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz