Home Kategorie Ludzie Michał Wiśniewski pochwalił się piątym ślubem w telewizji internetowej. Zrobił to chyba nieświadomie.
15.75K

Michał Wiśniewski pochwalił się piątym ślubem w telewizji internetowej. Zrobił to chyba nieświadomie.

Michał Wiśniewski pochwalił się piątym ślubem w telewizji internetowej. Zrobił to chyba nieświadomie.

Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty? W wywiadzie dla telewizji internetowej powiedział chyba kilka słów za dużo. Czy zrobił to nieświadomie? Kim jest jego piąta żona?

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego jest wręcz idealnym scenariuszem na drugą część filmu „Gwiazdor”, który w 2003 roku bił rekordy popularności. Lider Ich troje może pochwalić się wieloma romansami, małżeństwami i sporą gromadką dzieci. Ma trzy córki i jednego syna.

Kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją czwartą żoną – Dominiką Tajner, teraz są już po rozwodzie i obydwoje mają nowych partnerów. Niedawno media obiegły nawet informacje, że partnerka gwiazdora jest w ciąży. Na temat tajemniczej Pauliny nie ma zbyt wielu informacji w kolorowej prasie. Pewne jest jednak to, że miłość kwitnie i para wspólnie wychowuje ośmioro dzieci.

Jednak niedawno Michał zdradził w wywiadzie dla telewizji internetowej ciekawy szczegół. Czy zrobił to świadomie?

W wywiadzie dla Wirtualnej Polski opowiedział o tym, co robi podczas kwarantanny. Zdradził, że pracuje nad jubileuszową płytą – jest to głównie praca zdalna, ze względu na pandemię. Rok 2020 jest jubileuszowy dla Ich Troje.

Powiedział także, że to wszystko to nie są jakieś wielkie problemy, bo wszyscy powinni już przywyknąć do pracy zdalnej, i że kataklizm pandemii dosięgnął głównie dzieci, którym trzeba poświęcić bardzo dużo czasu, bo szkoła także jest zdalna. Wtedy też padły z jego ust znamienne słowa.

– „Wspólnie z żoną mamy ósemkę, no i to jest co robić tak naprawdę” – powiedział.

Pierwszy raz w publicznym wywiadzie nazwał partnerkę żoną. Czyżby w tajemnicy wzięli ślub? Byłby to piąty w życiu wokalisty Ich Troje. Nie możemy doczekać się kolejnych doniesień.

Groupon na makijaż permanentny
Groupon na makijaż permanentny
100,00 zł
200,00 zł
5 dni
do końca oferty!
100 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na makijaż permanentny brwi w salonie Perfekcyjne Brwi – Makijaż Permanentny

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
25
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz