Home Kategorie Ludzie 70-letni Richard Gere został ponownie ojcem. Jego młodsza o 34 lata partnerka już urodziła.

70-letni Richard Gere został ponownie ojcem. Jego młodsza o 34 lata partnerka już urodziła.

Richard Gere ma trzeciego syna. Aktor i jego młodsza o 34 lata partnerka znów zostali rodzicami. To ich drugie wspólne dziecko.

Richard Gere 31 sierpnia skończy 71 lat. Do tej pory dwa razy był żonaty. Pierwszą żoną aktora była Cindy Crawford. Ich ślub zawarty w 1991 roku w Las Vegas z początku wyglądał na żart. Do tego stopnia zdawali się do siebie nie pasować, że tabloidy przepowiadały im rozwód już po kilku tygodniach.

Byli jednak ze sobą aż cztery lata. Być może sprzyjał temu fakt, że nie widywali się zbyt często. Oboje byli wtedy u szczytu swoich karier i pracowali tak dużo, że w zasadzie mijali się w drzwiach. Możliwe też, że ich małżeństwo przetrwało tak długo, bo żadne z nich nie miało czasu na wypełnienie dokumentów rozwodowych.

W 2002 roku aktor poślubił aktorkę Carey Lovell, z którą doczekał się syna Homera. Ich małżeństwo zakończyło się po 14 latach.

Od 2018 roku Gere jest w związku z hiszpańską aktywistką i działaczką charytatywną Alejandrą Silvą. Jest od Richarda młodsza o 34 lata, jednak dzieląca ich różnica wieku nie jest niczym wyjątkowym w show biznesie. Również w polskim, czego przykładem mogą być chociażby Edward Miszczak i Anna Cieślak.

Tym razem gwiazdor nie postanowił się żenić. Trudno się dziwić, że ślub niezbyt dobrze mu się kojarzy. Jednak niedługo po pierwszej randce, w 2018 roku para ogłosiła, że spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka. Urodził się wtedy Alexander. Był to drugi syn zarówno Richarda, jak i Alejandry. Silva, tak jak jej partner, ma syna z poprzedniego związku.

Ostatnio zaś hiszpański magazyn HOLA! poinformował, że 70-letni aktor i jego partnerka doczekali się narodzin drugiego synka. Nie wiadomo na razie, jakie imię będzie nosił.

Podobno liczyli na córeczkę… Do trzech razy sztuka?

Mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
59,00 zł
200,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Mezoterapia igłowa okolicy oka lub na skórę głowy od 59 zł w Sunrise Doctors – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz