Home Kategorie Ludzie Wypełnia się przepowiednia Jackowskiego dotycząca Warszawy. Wizje miał już w lutym.

Wypełnia się przepowiednia Jackowskiego dotycząca Warszawy. Wizje miał już w lutym.

Krzysztof Jackowski przewidział suszę. Mimo iż od wielu lat bierze udział w policyjnych akcjach poszukiwawczych, jasnowidz nie rezygnuje chociażby z prognozowania pogody.

Sprawdzalność jego wróżb jest stosunkowo duża, a teraz jesteśmy świadkami tego, jak wypełnia się jego przepowiednia z lutego.

Jackowski to postać, która od lat wzbudza skrajne emocje. Jasnowidz z Człuchowa ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Trzeba przyznać, że chociaż nie wszystkie, to jednak niektóre z jego wizji sprawdzały się. Teraz zdaje się, że kolejna przepowiednia zaczyna się wypełniać. Chodzi o tę dotyczącą dotkliwej dla Warszawiaków, i nie tylko, suszy.

To może Cię zainteresować:  Przerażające nagrania pożaru w Biebrzańskim Parku Narodowym. Sytuacja jest tragiczna.

Jeszcze w lutym tego roku Jackowski na łamach „Super Expressu” przekonywał, że Polska będzie zmagać się z poważnymi niedoborami wody.

– „Mam wrażenie, że w tym roku będzie rekordowo niski poziom Wisły.”

Z wypowiedzi jasnowidza wynikało też, że czeka nas bardzo suche lato. Wszystkie prognozy wskazują na to, że przepowiednia Jackowskiego spełni się, bo z dnia na dzień poziom Wisły spada. Władze Warszawy apelują nawet do mieszkańców, aby ci rozsądnie gospodarowali wodą. Jeśli sytuacja pogodowa w kraju nie zmieni się, może nastąpić największa od 100 lat susza.

To może Cię zainteresować:  Posłanka Klaudia Jachira została zaatakowana w pociągu. Rzucono w nią... wiązanką wulgaryzmów.

Fotoobraz na płótnie canvas
Fotoobraz na płótnie canvas
4,99 zł
120,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 4,99 zł: fotoobraz z Twoim ulubionym zdjęciem na płótnie canvas na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz