Home Kategorie Ludzie Wypełnia się przepowiednia Jackowskiego dotycząca Warszawy. Wizje miał już w lutym.

Wypełnia się przepowiednia Jackowskiego dotycząca Warszawy. Wizje miał już w lutym.

Krzysztof Jackowski przewidział suszę. Mimo iż od wielu lat bierze udział w policyjnych akcjach poszukiwawczych, jasnowidz nie rezygnuje chociażby z prognozowania pogody.

Sprawdzalność jego wróżb jest stosunkowo duża, a teraz jesteśmy świadkami tego, jak wypełnia się jego przepowiednia z lutego.

Jackowski to postać, która od lat wzbudza skrajne emocje. Jasnowidz z Człuchowa ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Trzeba przyznać, że chociaż nie wszystkie, to jednak niektóre z jego wizji sprawdzały się. Teraz zdaje się, że kolejna przepowiednia zaczyna się wypełniać. Chodzi o tę dotyczącą dotkliwej dla Warszawiaków, i nie tylko, suszy.

Jeszcze w lutym tego roku Jackowski na łamach „Super Expressu” przekonywał, że Polska będzie zmagać się z poważnymi niedoborami wody.

– „Mam wrażenie, że w tym roku będzie rekordowo niski poziom Wisły.”

Z wypowiedzi jasnowidza wynikało też, że czeka nas bardzo suche lato. Wszystkie prognozy wskazują na to, że przepowiednia Jackowskiego spełni się, bo z dnia na dzień poziom Wisły spada. Władze Warszawy apelują nawet do mieszkańców, aby ci rozsądnie gospodarowali wodą. Jeśli sytuacja pogodowa w kraju nie zmieni się, może nastąpić największa od 100 lat susza.

Mezoterapia igłowa PREMIUM
Mezoterapia igłowa PREMIUM
59,00 zł
200,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Odmładzająca mezoterapia igłowa okolicy oka NCTF 135 od 59 zł w Heaven Beauty & Spa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz