Home Kategorie Ludzie Blanka Lipińska wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Pisarka skomentowała sprawę.

Blanka Lipińska wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Pisarka skomentowała sprawę.

Autorka „365 dni” ciągle jest jednym z najgorętszych tematów polskiego show-biznesu. Na jej temat krąży wiele plotek. Czy Blanka Lipińska wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”?

Blanka Lipińska urodziła się w 1985 roku w Puławach. To polska pisarka i celebrytka. Zrobiło się o niej głośno przez film „365 dni” oparty na jej książkach. Wielu ludzi określa ją współczesną Michaliną Wisłocką, bo w swoich książkach otwarcie pisze o tematyce związanej z seksem. Napisała trzy książki: „365 dni”, „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”, które zdobyły wielką popularność. Prywatnie związana jest z muzykiem Baronem.

Niedawno pisarka udzieliła wywiadu Michałowi Misiorkowi. Ich rozmowa skupiła się głównie na prowadzonym przez Lipińską programie „Tylko jeden”, w którym uczestniczy walczą o kontrakt z KSW o wartości 200 tys. zł.

Warto wspomnieć, że Lipińska od lat związana jest ze sportem. Jeszcze na początku swojej kariery pracowała jako promotorka federacji KSW Ring Girls. Zapytana o to, czy sama chciałaby zmierzyć się na ringu odpowiedziała:

– „Chciałam, ale mam kompresyjnie złamane lewe kolano i przepuklinę na odcinku lędźwiowym. Dostałam propozycję, żeby zawalczyć w jednej z federacji, ale musiałam odmówić. Nie dlatego, że nie lubię się bić, bo bardzo lubię. Natomiast nie pozwala mi na to zdrowie. To jest powód, dla którego ani nie wystąpię w „Tańcu z gwiazdami”, ani nie walczę w klatce. Może to i dobrze, bo teraz mogę udawać, że jestem taka kobieca i delikatna.”

Gdyby nie problemy ze zdrowiem, chcielibyście zobaczyć Blankę Lipińską w „Tańcu z gwiazdami”?

Park trampolin: godzinne wejście
Park trampolin: godzinne wejście
36,00 zł
64,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Godzina zabawy na trampolinach dla 2 osób od 30 zł w JumpWorld – Parku Trampolin (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz