Home Kategorie Poruszające Zaginięcie 3,5-letniego Kacperka. Ojciec już wcześniej był poszukiwany przez policję.

Zaginięcie 3,5-letniego Kacperka. Ojciec już wcześniej był poszukiwany przez policję.

W poniedziałek 27 kwietnia doszło do zaginięcia 3,5-letniego Kacpra Błażejowskiego. Chłopiec w momencie zaginięcia był pod opieką ojca, będącego pod wpływem alkoholu.

3,5-letni Kacper z Nowogrodźca zaginął 27 kwietnia po południu. Około godziny 19:00 policja z Bolesławca otrzymała zawiadomienie od rodziny.

Jak udało się ustalić, do zaginięcia doszło niedaleko rzeki Kwisy. Chłopiec był pod opieką ojca, u którego badanie alkomatem wykazało 0,7 promila alkoholu. Jak się okazało, był poszukiwany za przestępstwo przeciwko mieniu.

Policja zatrzymała mężczyznę i rozpoczęła poszukiwania. Niestety, jak ujawnia oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu asp. szt. Anna Kubik- Rościszewska w rozmowie z TVP Info, bez rezultatu:

– „Przez noc nic się nie zmieniło, poszukiwania trwają. […] Dojeżdżają kolejne siły. Dziecka nie odnaleziono.”

Ponieważ do zaginięcia dziecka doszło w pobliżu rzeki, w akcję włączyli się też płetwonurkowie. Policja wykorzystuje też śmigłowiec i drona.

Funkcjonariusze proszą wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Kacpra, o pilny kontakt. Chłopiec był ubrany w czarne spodnie bojówki, koszulkę z Myszką Miki i sportowe buty.

Strzelnica: 4 pakiety do wyboru
Strzelnica: 4 pakiety do wyboru
72,00 zł
90,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Strzelnica: pakiet Silver za 72 zł i więcej opcji w M-gun – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz