Home Kategorie Ludzie Andrzej Duda nosi maseczki wątpliwej jakości. Niewiarygodne z czego je zrobił. „To bardzo zły przykład”.

Andrzej Duda nosi maseczki wątpliwej jakości. Niewiarygodne z czego je zrobił. „To bardzo zły przykład”.

Andrzej Duda stara się o reelekcję. W trakcie pandemii kampania prezydencka jest utrudniona. Prezydent robi jednak wszystko, aby spotykać się z wyborcami.

Od połowy kwietnia w kraju obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust w miejscach publicznych. Ma to spowodować spowolnienie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Poza kilkoma wyjątkami, jak kontrola tożsamości przez służby, czy problemy zdrowotne, zasada obowiązuje każdego powyżej 4 roku życia. Za niestosowanie się do wytycznych grożą surowe kary. Policja może nałożyć mandat w wysokości nawet 500 zł, a sanepid grzywnę 30 tys. zł.

Na niedawnym spotkaniu prezydent Andrzej Duda zaskoczył maską, której użył. W internecie burza.

Prezydent pojawił się we wtorek w Dylewie koło Grójca. Zadowolony Andrzej Duda wraz z sadownikami przechadzał się pomiędzy kwitnącymi drzewkami owocowymi. Oczywiście nie zapomniał o obowiązującym akcesorium, z tym że to, którego użył, wzbudziło kontrowersje.

Jakiś czas temu Agata Duda prezentowała, jak samodzielnie wykonać maskę z ręcznika papierowego, i w takiej to właśnie masce pojawił się prezydent. Gumki recepturki, zszywki, kawałek papieru. Taka ochrona wywołała falę komentarzy.

Głównie poszło o to, że to prezydent powinien dawać przykład rodakom, a użyta przez niego ochrona wzbudza raczej wątpliwości. Pojawiły się także uwagi pełne sarkazmu.

– „To bardzo zły przykład… taka maseczka niczego nie zabezpiecza.”

– „Idą za ciosem, po sukcesie tarczy z tektury będziemy wprowadzać maseczki z papieru toaletowego. Przynajmniej właściwy człowiek zajął się promocją…”

– „Trochę lipa gdyz jak prezydent winny jest z racji urzędu do reprezentowania nas wszystkich. Pamietajmy ze te zdjecia nie sa odbierane jedynie przez nas Polaków. A teraz zastanówcie sie co pomysli sobie Anglik czy Niemiec widząc naszego prezydenta z maseczka zrobiona ze srajtasmy i gumki recepturki? Co najmniej ze jestesmy niepoważnym krajem i tak tez beda nad traktować.”

– „Matko! Zabrakło maseczek dla Pana Prezydenta??? Może ktoś mu podaruje? A tak nawiasem mówiąc, to nakasłanie i naoddychanie na innego człowieka przez ten papier jest chyba niemożliwe? A więc „maseczka” spełnia swój cel?”

– „Dlaczego prezydent mlekiem i miodem płynącego kraju ma na sobie papierową maseczkę, która nie chroni przed niczym?”

– „Pewnie zapomniał i robiona na prędce z resztą who cares. Maseczka to maseczka. Dobrze, ze sie solidarnie zasłania nawet w sadzie” – piszą internauci.

Karnety na zajęcia jogi
Karnety na zajęcia jogi
59,99 zł
105,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Karnety na zajęcia jogi od 59,99 zł w salonie Stan Harmonii w Bydgoszczy (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz