Home Kategorie Ludzie Alex z „Chłopaków do wzięcia” już tak nie wygląda. Przeszedł sporą zmianę i jest nie do poznania.
20.98K

Alex z „Chłopaków do wzięcia” już tak nie wygląda. Przeszedł sporą zmianę i jest nie do poznania.

Kim jest Alex z „Chłopaków do wzięcia”? Jak teraz wygląda? Czym się zajmuje?

Alex był jednym z najbardziej wyrazistych bohaterów reality show. Miłości co prawda nie udało mu się znaleźć, ale za to przeżył swoje pięć minut sławy. Na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje go ponad 5 tys. osób, pokazuje zdjęcia najnowszych stylizacji i zabiegów upiększających.

32-letni Maciej Kozłowski, przedstawiający się jako Alex, do programu „Chłopaki do wzięcia” zgłosił się razem ze swoim bratem bliźniakiem. Próbował też zaczepić się np. w „Szansie na sukces”, „X-Factor”, „Mam talent” czy „Sekretach chirurgii”.

W „Chłopakach do wzięcia” ostatecznie nie znalazł miłości, bo dziewczyny nie były specjalnie zainteresowane transseksualnym chłopakiem.

Po zakończeniu przygody z Polsatem, Alex wycofał się z show biznesu, ale ciągle jest aktywny na Instagramie.  Ze swoimi fanami, których liczba przekroczyła 5 tysiecy, dzieli się wrażeniami z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Alex obecnie przedstawia się jako Alexandra Natalie Boykov, z zawodu aktorka. To spora zmiana, bo jeszcze niedawno w planach była inna kariera. Alex chciał być wokalistką.

Jak ujawniła w mediach społecznościowych, ostatnio była robiona seria zabiegów w gdańskiej klinice. Mowa o laserze frakcyjnym czoła, bruzd wargowo-nosowych, okolic oczu oraz powiększeniu ust kwasem hialuronowym. Niestety pod tym wyznaniem nie zabrakło złośliwych komentarzy, że Alexandrze Natalie znacznie bardziej przydałyby się dieta i ćwiczenia.

Po laserze frakcyjnym twarz Alexandry Natalie wyglądała na mocno przypieczoną, ale w międzyczasie w związku z pandemią koronawriusa rząd pozamykał Polaków w domach, a potem kazał nosić maseczki i przez ten czas ślady po zabiegach jakoś rozeszły się po kościach.

Oprócz wyraźnej słabości do medycyny estetycznej, Alexandra wydaje się raczej konserwatywna w zakresie wizerunku. Odkąd przefarbowała włosy na platynowy blond i obcięła grzywkę, nie eksperymentuje z fryzurą. Nie ukrywa, że wybrany przez nią kolor ma symbolizować jej duchową więź z kobietą, którą uważa za ideał urody, czyli Marylin Monroe. Kilka lat temu wyznała:

– „Tak będę mnie więcej kiedyś wyglądała po skończonej terapii hormonalnej i po operacjach plastycznych.”

View this post on Instagram

Pina Colada dla was ode mnie 💓❤️💞

A post shared by Alexandra Natalie Boykow (@alexandra_natalie_boykow) on

W. Kruk: karta podarunkowa
W. Kruk: karta podarunkowa
90,00 zł
100,00 zł
24 dni
do końca oferty!
90 zł za Kartę Podarunkową wartą 100 zł i więcej do wykorzystania w salonach stacjonarnych, sklepie internetowym W. Kruk

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
21
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz