Home Kategorie Ludzie Lewandowscy nie mogą się całować. To nowe obostrzenie wobec Roberta.

Lewandowscy nie mogą się całować. To nowe obostrzenie wobec Roberta.

Niemieckie kluby piłkarskie szykują się do wznowienia meczów w nowym reżimie sanitarnym. Surowe zasady obejmują każdą dziecinę życia piłkarzy.

W związku z zaplanowanym na maj wznowieniem rozgrywek Bundesligi, władze ligi określiły, jak będzie wyglądać nowy reżim sanitarny, któremu podlegać będą wszyscy piłkarze. Zasady zostały sprecyzowane bardzo drobiazgowo.

Jak donosi Daily Mail, zawodnicy pierwszego składu będą odseparowani od rezerwowych, a rozgrzewki obu grup będą odbywać się osobno. Każdy piłkarz dostanie własną butelkę na wodę, z której korzystać będzie mógł wyłącznie on. W trakcie meczów nie będą wykonywane zdjęcia grupowe. Bundesliga podjęła też decyzję o rezygnacji z maskotek i chłopców od podawania piłek.

Surowe zasady będą też obowiązywały na zgrupowaniach wyjazdowych. Piłkarze będą zakwaterowani w hotelach przeznaczonych wyłącznie do ich dyspozycji, aby uniknąć kontaktu z innymi gośćmi. Hotele mają być zdezynfekowane przed ich przyjazdem. W trakcie pobytu w hotelu zawodnikom nie wolno będzie korzystać z baru, ani innych oferowanych usług, czyli np. strefy spa. Władze Bundesligi przewidziały nawet specjalny protokół na wypadek korzystania z windy. Przyciski będzie można naciskać wyłącznie przy pomocy łokcia.

Za wyjątkiem sytuacji, gdy wyjazd jest absolutnie konieczny, władze klubów zalecają piłkarzom siedzenie w domach. Nie wolno im wychodzić do restauracji, pubów ani szwendać się po galeriach handlowych, nawet jeśli są otwarte.

To może Cię zainteresować:  Wystawiła na aukcję WOŚP swoje zużyte implanty. Dziwi się dlaczego nikt ich nie chce.

Wprowadzono także obostrzenia w kontaktach rodzinnych. Zawodnicy nie powinni zbyt często całować żon, ani uprawiać z nimi seksu. Oczywiście, jeśli partnerka piłkarza wykazuje objawy COVID-19, zakaz zbliżania się do niej obowiązuje bezwzględnie.

Swoja drogą ciekawe, jak zniosą to Lewandowscy. Ania i Robert, chętnie okazują sobie uczucia, często na oczach całego stadionu. W nowym reżimie sanitarnym będzie to całkowicie wykluczone. Takie sceny to już przeszłość…

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz