Home Kategorie Ludzie Córki Kasi Figury wyrosły na piękne nastolatki. Jak teraz wyglądają Koko i Kaszmir?
24.04K

Córki Kasi Figury wyrosły na piękne nastolatki. Jak teraz wyglądają Koko i Kaszmir?

Koko i Kaszmir – córki Kasi Figury z drugiego małżeństwa są już prawie pełnoletnie, a do tego bardzo ambitne.

Katarzyna Figura po traumatycznych przeżyciach sprzed prawie 10 lat rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. Aktorka po rozwodzie z Kaiem Schoenhalsem osiedliła się z córkami nad Bałtykiem. Nowy dom rodzina odnalazła w Gdyni.

Aktorka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Pierwsze z Janem Chmielewskim, które trwało zaledwie 3 lata. Para doczekała się syna, który w tym roku skończy 33 lata. Drugie małżeństwo z Amerykaninem zakończyło się w atmosferze wielkiego skandalu.

Katarzyna Figura w intymnym wywiadzie dla magazynu Viva! zdradziła, że była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej ze strony byłego męża. Gwiazda postanowiła zabrać swoje córki i uwolnić się od toksycznego związku, rozpoczynając życie samotnej matki.

Okazało się, że była to dobra decyzja. Koko i Kaszmir bardzo szybko zaaklimatyzowały się w nowym miejscu, a ich matka bez problemu znalazła satysfakcjonującą pracę. Kasia zatrudniła się w Teatrze Wybrzeże i jako wykładowca w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

To może Cię zainteresować:  Matka każe wyjść nauczycielce na zewnątrz po tym, jak słyszy o niej plotki. Chwilę później kobieta krzyczy „Czy ty jesteś poważna?”

Córki Katarzyny Figury to już nastolatki. Urodzona w USA Koko ma 17 lat, jej młodsza siostra właśnie skończyła 15. Dziewczynki, mimo że kochają Polskę, to uwielbiają podróże za Ocean. Są bardzo związane ze swoją drugą ojczyzną, w której żyje ich ukochana babcia Dorothy, była teściowa Kasi, z którą aktorkę łączą wzorowe stosunki.

Każde wakacje dziewczynki spędzały u babci w Stanach Zjednoczonych. Jednak w tym roku pandemia koronawirusa prawdopodobnie uniemożliwi im podróż. Córki Kasi to bardzo ambitne nastolatki, które już teraz poszukały sobie zajęcia na czas wakacji.

– „Oświadczyły, że jeśli nigdzie nie wyjadą, chciałyby iść…. do pracy sezonowej” – zdradziła przyjaciółka aktorki w rozmowie z Rewią.

Jak większość nastolatek, Koko i Kaszmir są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy obserwować, jak zmieniły się przez lata. Musimy przyznać, że urodę odziedziczyły po swojej matce.

Twoja reakcja?

Super
Super
31
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz