Home Kategorie Ludzie Wpadka dziennikarza w trakcie wideokonferencji. Nagle za jego plecami pojawiła się naga kobieta.

Wpadka dziennikarza w trakcie wideokonferencji. Nagle za jego plecami pojawiła się naga kobieta.

Wpadka dziennikarza na wizji. Podczas konferencji wideo emitowanej na żywo na kanale YouTube, za plecami Alfonsa Merlosa pojawiła się naga kobieta. W dodatku to nie jego żona.

Większość firm postawiła obecnie na pracę zdalną z powodu pandemii koronawirusa. Nawet dziennikarze pracują w zaciszu swoich domostw. Dzięki kamerkom internetowym mogą łączyć się ze studiem, a obraz i dźwięk na żywo transmitowany jest do telewizji.

Nietrudno domyślić się, że w takich warunkach łatwo o wpadkę. Na własnej skórze przekonał się o tym pewien hiszpański dziennikarz.

O Alfonso Merlosie mówi teraz cały świat. Przystojny dziennikarz uczestniczył w programie nadawanym na kanale YouTube, gdy nagle za jego plecami przemknęła półnaga piękność. To jednak nie było najgorsze.

Okazało się bowiem, że Merlos jest mężem byłej uczestniczki „Big Brothera”, Marty Lopez. Natomiast kobieta na nagraniu to 27-letnia Alexia Rivas, reporterka hiszpańskiego programu informacyjnego „Socialite”.

Kobieta miała wyznać, że jest nową dziewczyną Merlosa. Zaczęła się z nim spotykać trzy tygodnie temu, gdy ten był już rozwiedziony.

To może Cię zainteresować:  4-letnia dziewczynka przez dwa dni błąkała się po lesie. Uratował ją pies.

Rivas tłumaczyła:

– „Kiedy zaczęliśmy nasz związek, był singlem, a reszta to historia. Chcę się teraz skupić na teraźniejszości i mojej przyszłości.”

Dziennikarka odparła również zarzuty internatów, jakoby na ekranie miała pojawić się celowo, aby zdobyć rozgłos.

Tymczasem Polish Express donosi, że żona dziennikarza wcale się z nim nie rozstała, a tylko wyjechała na kilka dni. Wynikło to z kłótni do jakiej doszło niedawno pomiędzy małżonkami. Merlos z kolei twierdzi, że rozwiódł się z Martą Lopez przed kompromitującym nagraniem i nie zdradził jej.

Alfonso Merlos jest załamany obecną sytuacją. Bardzo wpłynęła ona na jego wizerunek i wiele osób oskarża go o niewierność i bycie kobieciarzem. Może mieć to też negatywny wpływ na jego pracę oraz wizerunek stacji.

Poniżej znajdziecie nagranie przedstawiające całą sytuację:

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz