Home Kategorie Ludzie Marietta z „Hotelu Paradise” ogłosiła ciążę. Takich emocji nie było nawet w finale programu.
8.02K

Marietta z „Hotelu Paradise” ogłosiła ciążę. Takich emocji nie było nawet w finale programu.

Marietta z Hotel Paradise zaskoczyła swoich fanów. W trakcie specjalnego odcinka programu ogłosiła, że jest w ciąży. Co myśli o tym Chris?

Marietta Witkowska i Krzysztof „Chris” Ducki poznali się w programie Hotel Paradise. Dobrali się w parę, a ich uczucie rozkwitało na oczach widzów. Doprowadziło ich do finału oraz zwycięstwa w show.

Po powrocie z Bali do Polski zamieszkali razem i wspólnie odbywają kwarantannę. Czy w przyszłości Marietta przeprowadzi się do Anglii, gdzie mieszka Chris?

– „Ja kocham Polskę. Kocham Warszawę, mam tutaj całą rodzinę, wszystkich przyjaciół, więc na pewno nie byłoby to łatwe. Ale jeśli Chris nie odnalazłby się tutaj i bardzo by się źle czuł, no to myślę, że przeprowadziłabym się do Anglii. Musiałabym się nauczyć angielskiego, bo nie jest to moja mocna strona. Na pewno moim marzeniem jest to, aby wyjść za mąż. Zawsze moim marzeniem była długa suknia, ślub, dziecko. Ale wydaje mi się, że to jest jeszcze troszeczkę za wcześnie, nie znamy się aż tak długo” – powiedziała w czasie live czatu z Jastrząb Post.

Czyżby jedno z marzeń Marietty właśnie się spełniało? Para gościła niedawno w programie Hotel Paradise. Powrót z raju. Odpowiadali na pytania, a jedno z nich brzmiało, czy planują dzieci. Zakochani odparli, że już wkrótce zostaną rodzicami:

– „Słuchajcie, musimy wam coś powiedzieć…” – zaczął Chris.

– „To jest dobry moment. Jestem w ciąży!” – odpowiedziała Marietta.

Mimo iż wyznanie brzmiało poważnie, szybko wycofali się ze swoich słów, mówiąc że to tylko żart. Jak dodała Marietta, układa się im dobrze i bardzo by się cieszyła, gdyby w przyszłości zostali rodzicami.

– „Z Chrisem dobrze mi się żyje, bardzo bym chciała rzeczywiście, żeby to brnęło w tym kierunku. Jeżeli tak się stanie, to będzie super, ale zobaczymy. To są bardzo poważne deklaracje” – stwierdziła Marietta.

Kursy językowe online
Kursy językowe online
29,00 zł
87,00 zł
Oferta zakończona!
Kursy językowe online od 29 zł: 3-miesięczny dostęp do nauki wszystkich języków obcych i więcej opcji na Lerni

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz