Home Kategorie Poruszające 31-letnia przewodniczka spadła w przepaść i zginęła na miejscu. Chciała uczcić koniec kwarantanny…

31-letnia przewodniczka spadła w przepaść i zginęła na miejscu. Chciała uczcić koniec kwarantanny…

Mieszkająca w Turcji 31-latka niejednokrotnie lekceważyła zasady bezpieczeństwa obowiązujące na terenie wodospadów Duden. Tym razem skończyło się to dla niej tragicznie.

Jej ciężko pokaleczone ciało po kilku godzinach poszukiwań wyłowiono z morza.

Pochodząca z Kazachstanu Olesia Suspitsina swoje życie zawodowe związała z Turcją. Kilka lat temu przeprowadziła się na stałe do Antalyi, gdzie pracowała jako przewodniczka wycieczek. Przez ten czas uwierzyła chyba w to, że okoliczne atrakcje zna jak własną kieszeń i często lekceważyła obowiązujące na ich obszarze zasady bezpieczeństwa.

Kobieta szczególnie nie przepadała za barierkami odgradzającymi niebezpieczne miejsca, bo utrudniały wykonywanie idealnego selfie. Ostatnio Olesia nie miała okazji odwiedzać swoich ulubionych miejsc, bo utknęła na przymusowej kwarantannie.

To może Cię zainteresować:  Rozpędzone Porsche dosłownie wleciało w drugie piętro budynku. Zginęły dwie osoby.

W czwartek turecki minister zdrowia Fahrettin Koca ogłosił, że kraj ma już za sobą szczyt zachorowań i krzywa powoli spada, co Olesia postanowiła uczcić wycieczką do wodospadów Duden.

31-letnia przewodniczka wycieczek wybrała się tam w towarzystwie koleżanki. Kiedy dotarły na 45-metrowy klif, Olesia zapragnęła olśnić swoich fanów idealnym selfie. Jak to miała w zwyczaju, przeszła przez barierkę bezpieczeństwa, żeby zdjęcie lepiej wyszło. Niestety, tym razem nie miała tyle szczęścia, co dotychczas. Poślizgnęła się i runęła w przepaść.

Ratownicy powiadomieni przez koleżankę, kilka godzin przeszukiwali wodę w okolicach wodospadu. Ostatecznie ciało 31-latki, noszące ślady licznych obrażeń, wyłowiono z morza. Jak wstępnie ustalili lekarze, śmierć nastąpiła zaraz po upadku.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz