Home Kategorie Ludzie Kasia Kowalska zagrała koncert. W internecie zawrzało: „Błagałaś ludzi, by siedzieli w domu”. Prokuratura bada sprawę.

Kasia Kowalska zagrała koncert. W internecie zawrzało: „Błagałaś ludzi, by siedzieli w domu”. Prokuratura bada sprawę.

Kasia Kowalska może odetchnąć z ulgą – jej córka Ola wraca do zdrowia. Szczęśliwa artystka zagrała koncert. Jednak nie wszystkim spodobał się ten pomysł. Sprawę bada prokuratura.

Kasia Kowalska kilka tygodni temu zwróciła się do fanów z dramatycznym apelem. Prosiła wtedy, aby bez potrzeby nie wychodzili z domu i nie narażali zdrowia. Ze łzami w oczach zdradziła, że jej córka – Ola, która na co dzień mieszka w Londynie – trafiła do szpitala. 23-latka zraziła się koronawirusem.

– „Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne.”

Od tamtego momentu fani artystki trzymali kciuki, aby Ola wróciła do zdrowia. Każdy post Kasi kowalskiej o stanie córki był wyczekiwany z niecierpliwością. Kiedy 2 maja piosenkarska ogłosiła, że jej córka świętuje urodziny, jej social media zalała fala życzeń. Artystka w opisie zdjęcia zdradziła, że ma tylko jedno życzenie – aby Ola szybko wróciła do domu.

O koncercie Kasi Kowalskiej w Ciechanowie mówiono głośno od kilku tygodni. Nic dziwnego, miał to być pierwszy występ polskiego artysty na wolnym powietrzu w trakcie pandemii.

Ze względu na zakaz zgromadzeń, organizatorzy prosili, aby koncert Kowalskiej oglądać z okien i balkonów osiedla, ale mimo to pod sceną zebrał się spory tłum. Ciężko było utrzymać dwumetrowy odstęp. Po obejrzeniu relacji z koncertu oraz zdjęć, w sieci zawrzało. Reakcje internautów były różne. Część ludzi była zachwycona:

– „Super koncert :))”

– „Dziękujemy Kasiu za piękny koncert”

– „Był ogień! Sto lat dla córki !!!”

Inni jednak zaczęli krytykować Kasię za brak konsekwencji. Ludziom nie podobało się, że niedawno prosiła, aby nie wychodzić z domu, a teraz gra koncert i nie przeszkadza jej, że pod sceną stoją ludzie.

To może Cię zainteresować:  Z Kasią Kowalską jest bardzo źle. Media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia.

– „Najpierw apeluje: ZOSTAŃCIE W DOMU, a za parę dni gra koncert… Po co cała ta nagonka na tego pseudo wirusa?!”

– „Bezsens…. Podobno jest zakaz koncertów? Więc w jakim celu ten się odbył ? No, chyba że to miało być korona party…”

– „To już nie nawołuje do siedzenia w domu? Koronawirus już nie jest taki straszny?”

– „Jak to jest, że jeszcze niedawno płakałaś i błagałaś młodych ludzi, żeby zostali w domu przed obawą zarażenia się tym pseudo wirusem, po czym grasz koncert, na który przychodzi bardzo dużo ludzi… Przypominam – grasz koncert podczas pandemii, o której tak rozpaczliwie mówiłaś… Myślę, że nie tylko ja chciałbym usłyszeć od Ciebie odpowiedź :)”

Jak informuje Gazeta Wyborcza, sprawę organizacji koncertu Kasi Kowalskiej w Ciechanowie bada policja wraz z prokuraturą. Od kilku tygodni w związku z pandemią w Polsce obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób.

– „W przypadku obecności na terenie lub w pobliżu miejsca odbywania się koncertów należy zachować od siebie bezpieczną odległość 2 metrów, zakryć usta i nos oraz przestrzegać zasad sanitarnych. Nad bezpieczeństwem będzie czuwała Straż Miejska oraz Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie” – informuje na swojej stronie UM Ciechanów.

Na nagraniach z koncertu, które trafiły do internetu, widać, że w pobliżu sceny mogło znajdować się znacznie więcej osób, niż dopuszczają przepisy.

Jak ustaliła Wirtualna Polska, organizatorom koncertu grozi kara w wysokości nawet 30 tys. zł, którą może nałożyć w drodze decyzji administracyjnej Powiatowy Inspektor Sanitarny.

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz