Home Kategorie Poruszające Wstrząsające szczegóły morderstwa 16-letniej Kornelii z Piaseczna. To była zaplanowana egzekucja.

Wstrząsające szczegóły morderstwa 16-letniej Kornelii z Piaseczna. To była zaplanowana egzekucja.

Rodzina nastolatki przez prawie 3 miesiące żyłą nadzieją na odnalezienie 16-latki. Niestety kilka dni temu okazało się, że dziewczyna została zamordowana. Teraz na jaw wychodzą makabryczne szczegóły.

Głównymi podejrzanymi w sprawie morderstwa Kornelii z Piaseczna są 25-letni Patryk B. i jego 16-letnia dziewczyna Martyna S.

Niedługo po zabójstwie nastolatki, Patryk i Martyna zaczęli mocno udzielać się w mediach społecznościowych. Publicznie zapewniali wszystkich o swojej miłości i opowiadali o związku. Dodatkowo, na profilu mężczyzny zaczęły pojawiać się dające do myślenia wpisy. 25-latek pisał na swoim profilu nie tylko o uczuciu łączącym go z Martyną S., ale też o piłce nożnej czy „uczeniu się życia na nowo”.

Wspomniał, że pragnie „przeszłość zostawić za sobą”, a także „cieszyć się z każdego dnia”. Szokuje fakt, że 1 marca mężczyzna rozwiązał internetowy quiz, z którego wynikało, że jest psychopatą. W jednym z postów Patryk B. odważył się otwarcie drwić z policji.

Kiedy na jaw wyszła informacja o makabrycznej zbrodni, internauci nie pozostawili suchej nitki na domniemanym mordercy. Z oburzeniem ludzi musiała zmierzyć się też Martyna S. Na jej profilu pojawiły się mocne słowa krytyki. Niedługo później jej konto zostało usunięte.

16-letnia Kornelia zaginęła w połowie lutego. Brak postępu poszukiwań wskazywał na to, że nastolatka prawdopodobnie nie żyje. Po prawie 3 miesiącach przypadkowy przechodzień natknął się na będące w stanie zaawansowanego rozkładu ciało dziewczyny.

Jej zwłoki znajdowały się w dziurze wykopanej w lesie przy rezerwacie Łęgi Oborskie w gminie Konstancin-Jeziorna pod Warszawą. Płytki grób zasłonięto stertą liści i gałęzi. Spacerowicz dostrzegł kawałek kurtki wystający spod liści. Natychmiast poinformował o wszystkim policję.

Jak udało się ustalić funkcjonariuszom, fatalne w skutkach zdarzenia nastąpiły 11 lutego. Tego dnia Kornelia miała spotkać się na parkingu przed Konstancinem ze swoją przyjaciółką Martyną S. Na miejscu był także Patryk B., który niespodziewanie strzelił z wiatrówki w głowę Kornelii. Nastolatka straciła przytomność. Aby mieć pewność, że dziewczyna nie żyje, 25-latek dusił ją.

Następnie zawlókł ciało do lasu i ukrył w wykopanym dole. Wszystko wskazuje na to, że morderstwo zostało wcześniej zaplanowane przez parę. Po zgłoszeniu zaginięcia Kornelii zarówno Patryk B., jak i Martyna S. byli przesłuchiwani przez policję. Unikali wówczas odpowiedzi na jakiekolwiek pytania.

Dopiero po odnalezieniu ciała 25-latek przyznał się do zabójstwa. Przebywa już w areszcie, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Jego ukochana trafiła do schroniska dla nieletnich.

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz