Home Kategorie Ludzie Małgorzata Godlewska znowu szokuje. Pod jej nagraniem z okazji 3 maja zawrzało.

Małgorzata Godlewska znowu szokuje. Pod jej nagraniem z okazji 3 maja zawrzało.

Małgorzata Godlewska to postać, której nikomu nie musimy przedstawiać. Piosenkarka słynąca z nietypowych interpretacji znanych utworów, wraz ze swoją siostrą od lat goszczą w polskim show-biznesie.

Siostry Godlewskie zdążyły już przyzwyczaić swoich fanów do nietypowych zachowań i balansowania na granicy skandalu. Jakiś czas temu głośno było o szokującym naszyjniku Małgorzaty z symbolem orła. Internauci byli wtedy oburzeni i zarzucali celebrytce profanację symboli narodowych.

Godlewskie od zawsze starają się dopasować swoje aranżacje piosenek do aktualnych wydarzeń. W Boże Narodzenie publikują kolędy, a z okazji świąt narodowych można spodziewać się po nich patriotycznych utworów. Podobnie było teraz.

Z okazji 3 maja Małgorzata Godlewska opublikowała na YouTube nowy film. Tym razem jednak nie śpiewała, a recytowała. Nagranie jest nieco minimalistyczne, bo piosenkarka wypowiedziała ledwie jedno zdanie:

To może Cię zainteresować:  Alex z „Chłopaków do wzięcia kiedyś była mężczyzną. Teraz chce być wokalistką.

– „Żeby Polska w siłę rosła, trzeba wodza nam nie osła.”

Nagranie opatrzyła takim opisem:

– „Przyszłemu Prezydentowi Polski powiem „Konstytucja głupcze!” ????✌️

Dziś obchodzimy Święto Konstytucji ????, „to taka książeczka”, która chroni dupy ????⚖️ wszystkich Polaków. Zadbaj o własną dupę i w najbliższych wyborach zagłosuj na Strażnika Konstytucji ✌️”

Przekaz celebrytki jest oczywisty i odnosi się do zbliżających się wyborów. Pod nagraniem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część ludzi było zachwyconych wypowiedzią Godlewskiej:

– „Dla mnie bomba. Niesamowite! Jedno proste zdanie a jaki przekaz. Świetne.”

Niektórzy byli zaskoczeni, że Godlewska tym razem nie uraczyła widzów swoim śpiewem. Ciekawe na kogo odda swój głos w wyborach…

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz