Home Kategorie Poruszające Poszukiwania Kacperka nadal trwają. Tymczasem w wodzie znaleziono aż 2 ciała.

Poszukiwania Kacperka nadal trwają. Tymczasem w wodzie znaleziono aż 2 ciała.

Wiosenna aura sprawiła, że ludzie chętniej opuszczają domy. Wyższe niż dotąd temperatury sprawiły, że Polacy poszukują odpoczynku nad wodą. Niestety, tam nieciężko o tragedię.

W sobotę około 12:00 na jeziorze Dargin odnaleziono dwa ciała mężczyzn i należący do nich skuter wodny. Odkrycia dokonali ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ofiary pochodziły z powiatu giżyckiego. Jeden z mężczyzn miał 20, a drugi 36 lat.

Agnieszka Filipska z policji w Węgorzewie powiedziała:

– „Około 200 metrów dalej w wodzie znajdował się skuter. W trakcie sprawdzania akwenu służby MOPR-u znalazły kolejne ciało mężczyzny.”

Policja i prokuratura są w trakcie wyjaśniania okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia. Zwłoki zabezpieczono i przewieziono do prosektorium w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

To może Cię zainteresować:  Koń ciągnie dorożkę aż w końcu pada z wycieńczenia. Wtedy tłum zaczyna robić zdjęcia.

Jezioro Dargin jest jednym z większych akwenów położonych na północ od Giżycka. Jego powierzchnia wynosi 3030 ha, długość ponad 10 km, a szerokość do 5,6 km. Dargin nie jest samodzielnym jeziorem, a fragmentem kompleksu o nazwie Mamry. Ze względu na rozległą, otwartą przestrzeń często wieją tam silne wiatry.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz