Home Kategorie Ludzie Anna Mucha i Kuba Wojewódzki razem na kwarantannie? Mamy dowody.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki razem na kwarantannie? Mamy dowody.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha niegdyś tworzyli jedną z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Po rozstaniu każde z nich poszło swoją drogą. Od jakiegoś czasu krążą jednak plotki, że znów są razem

Kuba Wojewódzki dba o to, aby regularnie publikować posty na swoim Instagramie. Nie może przecież dopuścić do tego, aby o nim zapomniano, nawet jeśli cały świat stanął przez pandemię. Niedawno próbował ostrzec internautów przed wyłudzeniami, które masowo zdarzają się w ostatnim czasie. Celebryta opublikował więc zdjęcie, na którym można było dostrzec Annę Muchę, popijającą wino. Już wtedy pogłoski o tym, że znowu coś razem kombinują odżyły.

Oczywiście nie skomentowali faktu, ani nie odnieśli się do komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem.

To może Cię zainteresować:  Kuba Wojewódzki wplątany w aferę pedofilską. Zapowiedział pozew, aby „wyrwać z 2 mld zł tyle, ile się da” .

Kilka dni temu Wojewódzki powrócił z fotką, która intryguje kobiecą stopą, która jest na pierwszym planie. Dziennikarz milczy, a Mucha publikuje zdjęcie, które nawiązuje do publikacji Kuby.

Anna Mucha wystąpiła w programie „Pytanie na śniadanie”. Później opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie, gdzie pozuje z balonami i kwiatami. Co widać na pierwszym planie? Męską stopę.

Przypadek? Niekoniecznie, wszakże byli partnerzy znani są z zamiłowania do prowokacji. Niemożliwe wręcz, że to tylko zbieg okoliczności.

Wygląda na to, że coś się ty święci. Co zwiastują te zdjęcia? Pewnie wkrótce się dowiemy. Póki co, to wam zostawiamy interpretacje tej sytuacji.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz