Home Kategorie Ludzie Meghan Markle już tak nie wygląda. Po odejściu z brytyjskiego dworu jest nie do poznania.

Meghan Markle już tak nie wygląda. Po odejściu z brytyjskiego dworu jest nie do poznania.

Co się stało z twarzą Meghan Markle? 29 kwietnia żona Harry’ego wzięła udział w wideokonferencji przygotowanej przez organizację charytatywną.

19 maja miną dwa lata odkąd Meghan Markle oficjalnie weszła do rodziny królewskiej. Długo w niej jednak nie pozostała.

8 stycznia 2020 roku wraz z mężem księciem Harrym ogłosili, że rezygnują z królewskich obowiązków i przywilejów. Postanowili bowiem przeprowadzić się do Kanady, gdzie liczyli na nieco spokoju, z dala od wścibskiej, brytyjskiej prasy, która zatruwa im życie.

Na brytyjskie media szczególnie cięta była Meghan, czemu ciężko się dziwić. Dziennikarze wykreowali ją bowiem na drugą najbardziej znienawidzoną osobę należącą do brytyjskiej rodziny królewskiej.

W rankingu najbardziej nielubianych Windsorów znalazła się na drugim miejscu tuż za księciem Andrzejem, zamieszanym w aferę pedofilską i nielegalny handel bronią.

To może Cię zainteresować:  Eleni wyszła na scenę przy Tadeuszu Rydzyku. Działo się na Jasnej Górze...

Harry’emu medialna nagonka na żonę zaczęła przywodzić coraz silniejsze skojarzenia ze sposobem, w jaki prasa zaszczuła jego matkę, księżną Dianę, powodując w efekcie jej śmierć.

Po rezygnacji Harry’ego i Meghan z królewskich obowiązków, co brytyjska prasa ochrzciła mianem „Megxitu”, para postanowiła zarabiać na życie uświetnianiem imprez i mizdrzeniu się do miliarderów podczas prywatnych kolacji.

Niestety plany pokrzyżowała im światowa pandemia koronawirusa. Ledwo udało im się zarobić pierwsze pół miliona dolarów, nastąpił „lockdown” i imprezy się skończyły.

Ostatnio Meghan, żeby o niej nie zapomniano, wzięła udział w wideokonferencji zorganizowanej przez organizację charytatywną Smart Works, wspierającą kobiety na rynku pracy. Rzeczywiście, wywarła niezapomniane wrażenie, chociaż chyba nie takie, o jakie jej chodziło. Zresztą obejrzyjcie nagranie i sami oceńcie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez What Meghan Wants (@what.meghan.wants)

Internauci napisali wiele komentarzy na Instagramie, również tych złośliwych. Pisali m.in., że twarz Meghan bardzo się zmieniła i jest wręcz nie do poznania.

To może Cię zainteresować:  Harry i Meghan byli pod wrażeniem, gdy 19-latka wręczyła im ten niezwykły prezent.

– „To nie ona. Wygląda jak własny mem.”

– „Nie wygląda jak za czasów, gdy mieszkała w Wielkiej Brytanii.”

Byli też tacy, którzy uznali, że Meghan swoim wystąpieniem w mediach chciała odwrócić uwagę od Kate i William, którzy w tym dniu świętowali 9. rocznicę ślubu.

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz