Home Kategorie Poruszające Makabryczna zbrodnia na Żuławach. 20-latek zabił swoją dziewczynę i poćwiartował jej ciało.

Makabryczna zbrodnia na Żuławach. 20-latek zabił swoją dziewczynę i poćwiartował jej ciało.

20-letni mężczyzna po zabiciu ukochanej i poćwiartowaniu jej ciała rozrzucił szczątki w promieniu kilometra. Policjanci byli jednak sprytniejsi. Mordercy grozi teraz dożywocie.

20-letni Patryk D. spod Nowego Dworu Gdańskiego miał opinię „skrytego psychopaty”. Tak przynajmniej mówią o nim okoliczni mieszkańcy. Podobno był chorobliwie zazdrosny o swoją dziewczynę Paulinę. Ta zaś chciała jak najszybciej wyrwać się z toksycznego związku.

Jak mówi szkolny kolega Patryka:

– „Ona z nim zerwała, bo naprawdę się go bała, chciał ją mieć na własność.”

Zawód miłosny naprowadził 20-latka na straszliwy pomysł. Postanowił zabić ukochaną i dopilnować, by była to zbrodnia doskonała. Po morderstwie poćwiartował zwłoki dziewczyny i rozrzucił je na przestrzeni kilometra w okolicach miejscowości Piotrowo na Żuławach. Policjanci zbierali je przez wiele godzin.

W zamordowanej dziewczynie funkcjonariusze rozpoznali z dużym prawdopodobieństwem 23-letnia Paulinę spod Łomży, która zaginęła 8 marca. Identyfikacja jest jednak trudna ze względu na fakt, że nie udało się jeszcze odnaleźć głowy ofiary.

Jak ujawniła podczas przesłuchania jej koleżanka, Paulina miała chłopaka pod Nowym Dworem Gdańskim i właśnie do niego pojechała po tym, jak się pokłóciły. W Nowym Dworze Gdańskim widziano ją po raz ostatni. Śledztwo doprowadziło policję do Patryka D. Po aresztowaniu, które nastąpiło 30 kwietnia mężczyzna wskazał funkcjonariuszom miejsce ukrycia zwłok.

Patryk D. w piątek 1 maja usłyszał zarzut zabójstwa. Informację tę potwierdza prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

To może Cię zainteresować:  Oto rzeczy, które najczęściej mówią umierający ludzie. Ta lista naprawdę otwiera oczy!

– „Zatrzymanemu postawiono zarzut zabójstwa z artykułu 148 Kodeksu Karnego. Mężczyzna w toku czynności przyznał się do postawionego zarzutu i złożył szerokie wyjaśnienia. Te wyjaśnienia będą też poddawane analizie, wszystko, co powiedział jest sprawdzane, to wymaga czasu i w związku z tym nie jestem uprawniony do podawania jakichkolwiek szczegółów na temat tego, co wyjaśnił. Podczas sekcji potwierdzono, że te części ciała to są rozkawałkowane zwłoki kobiety, natomiast nie potwierdzamy jeszcze żadnej tożsamości, gdyż wymaga to dodatkowych badań DNA. Oczywiście mamy swoje wersje, kto to może być, ale na razie nie możemy tego potwierdzić.”

Zabójcy grozi dożywocie. Póki co prokuratura skierowała do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla 20-latka.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz