Home Kategorie Ludzie Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa. Dlaczego trafiła do szpitala?
27.30K

Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa. Dlaczego trafiła do szpitala?

Ola Kowalska nie była zrażona koronawirusem. Menadżer Kasi Kowalskiej oficjalnie zdementował plotki, jakie od tygodni pojawiały się w mediach.

Kasia Kowalska kilka tygodni temu na Instagramie nagrała dramatyczny apel. Prosiła fanów, aby ci pozostali w domach i nie wychodzili bez większej potrzeby. Wyjawiła, że jej córka, Ola, która na co dzień mieszka w Londynie, walczy o życie. Jej stan był na tyle poważny, że wprowadzono ja w stan śpiączki farmakologicznej.

– „Dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne.”

Na szczęście córka piosenkarki powoli wraca do zdrowia, o czym gwiazda poinformowała w swoich social mediach. Kilka dnia później, również Ola wróciła do aktywności w sieci. W niedzielę opublikowała pierwsze zdjęcia po długiej przerwie.

Chociaż Kowalska nigdy dokładnie nie poinformowała o tym, co dolega jej córce, kolorowa prasa donosiła, że trafiła do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Miała mieć objawy, które wskazywały na chorobę COVID-19. Czy tak było rzeczywiście? Manager Kasi, Maciej Durczak, zdementował te doniesienia:

– „Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa. Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził” – mówił w rozmowie z Pudelkiem przedstawiciel gwiazdy.

Mimo iż Kasia nigdy nie wypowiedziała się an temat choroby córki, nie zaprzeczyła plotkom o koronawirusie. Tymczasem powód, dla którego Ola trafiła do szpitala, stoi pod znakiem zapytania.

Up to 72% Off on Facial at Pracownia Urody
Up to 72% Off on Facial at Pracownia Urody
69,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Up to 72% Off on Facial at Pracownia Urody

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz