Home Kategorie Poruszające Tragiczny wypadek w Szczytnie. Nie żyje jedno z bliźniąt potrąconych przez rozpędzony samochód.

Tragiczny wypadek w Szczytnie. Nie żyje jedno z bliźniąt potrąconych przez rozpędzony samochód.

Nie żyje jedno z bliźniąt, w które wjechało auto. Jego brat walczy o życie na OIOM-ie w Olsztynie. Półtoraroczni chłopcy doznali wielonarządowych obrażeń.

Do tragicznego wypadku w Szczytnie doszło 25 kwietnia przy przejściu dla pieszych. Rozpędzony Ford Mustang potrącił 54-letnią kobietę i jej 1,5-roczne wnuki, które były w wózku.

Jak ustaliła policja, 29-letni kierowca z powodu nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem. Zatrzymał się dopiero na ścianie budynku pobliskiej posesji, wcześniej taranując ogrodzenie.

To może Cię zainteresować:  Do ust włożyła torebkę po zaparzonej herbacie. Mało który dentysta zna ten trik

Bliźniaki Kuba i Bartek z ciężkimi obrażeniami trafili do olsztyńskiego szpitala. Trafiła tam też ich babcia, która nie doznała poważnych obrażeń ciała, ale jest w bardzo ciężkim stanie psychicznym. Rzecznik Szpitala Dziecięcego w Olsztynie zaapelował o oddawanie krwi w celu ratowania dzieci, bo przez pandemię koronawirusa brakuje jej na oddziale.

Niestety dzisiaj dotarła do nas smutna informacja. Mały Kuba zmarł w wyniku ciężkich obrażeń. Informację tę potwierdza zastępczyni dyrektora ds. lecznictwa olsztyńskiego szpitala, Barbara Chwała:

To może Cię zainteresować:  Zdjęcia tego chłopczyka robią furorę w internecie. Nie można oderwać wzroku!

– „Pomimo ogromnych wysiłków niestety nie udało się uratować jednego z chłopców, drugi nadal przebywa w oddziale intensywnej terapii w bezpośrednim zagrożeniu życia.”

Drugi chłopczyk nadal walczy o życie. Tymczasem kierowca, 29-letni mieszkaniec Szczytna Adam D. po przesłuchaniu, podczas którego przyznał się do winy, został wypuszczony do domu i tylko trzy razy w tygodniu musi stawiać się w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie…

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz