Home Kategorie Ludzie Poruszające wyznanie Asi z „Chłopaków do wzięcia” o ciąży ze Szczeną. „Było ponuro”.

Poruszające wyznanie Asi z „Chłopaków do wzięcia” o ciąży ze Szczeną. „Było ponuro”.

Ciąża Asi z „Chłopaków do wzięcia”. Kobieta twierdzi, że naprawdę spodziewała się dziecka, ale przez telewizję stała się obiektem drwin i żartów.

„Chłopaki do wzięcia” to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu, w którym samotni mężczyźni poszukują miłości. Do niedawna jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów show był Ryszard „Szczena” Dąbrowski. W jego sercu wyjątkowe miejsce zajmuje Joanna Wielocha. Ich związek pełen był wzlotów i upadków (tych drugich znacznie więcej). Ostatecznie ich związek się rozpadł.

Niedawno media obiegła informacja, że Asia i Szczena znowu są razem. Potrzebują jednak pieniędzy na remont domu mamy Ryśka, stąd też zwrócili się z prośbą o wsparcie do fanów.

Po zakończeniu nagrań do programu Wielocha wycofała się z życia publicznego, bo stała się obiektem kpin. Dopiero po latach ujawniła poniżające kulisy.

To może Cię zainteresować:  Asia z „Chłopaków do wzięcia” przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna.

Asia wyznała, że w trakcie kręcenia „Chłopaków do wzięcia” naprawdę była w ciąży ze Szczeną, mimo iż wielu fanów twierdziło, że to wymysł. Sytuacja pogorszyła się, gdy na antenie padło (słynne już dzisiaj) stwierdzenie:

– „Teraz jestem w ciąży i to jest już pewne, bo boli mnie ząb. Jak boli kobietę ząb, to kobieta jest w ciąży i to odczuwa, a ja te bóle odczuwam. Nie robiłam testów, nie robię testów, nie ufam testom, bo kłamią.”

Po nim dziewczyna Szczeny stała się obiektem drwin. Jak jednak podkreśla, ten tekst został wymyślony przez scenarzystów, aby wyszła przed kamerami na nierozgarniętą i infantylną kobietę:

To może Cię zainteresować:  Asia z „Chłopaków do wzięcia” dodała zdjęcie z Wiśniewskim. Jej podpis jest wymowny.

– „Byłam w ciąży, ale poroniłam. Telewizja kazała mi powiedzieć o tym zębie. Wyszłam na idiotkę, a tak naprawdę nią nie jestem. Telewizja to dodała od siebie.”

Obecnie Asia stara się udowodnić, że wcale nie jest taka, na jaką kreowała ją telewizja. Do niedawna umieszczała na Instagramie zdjęcia z sesji zdjęciowych organizowanych przez jej znajomych, aby pokazać swoją spektakularną metamorfozę (znacznie schudła i zmieniła kolor włosów).

Wideo, w którym Joanna Wielocha wypowiada słynne stwierdzenie wciąż krąży po sieci. Możecie je obejrzeć poniżej.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz