Home Kategorie Ludzie Cała prawda o przyjaciółce Dagmary Kaźmierskiej. Kim jest Edzia z „Królowych życia”?

Cała prawda o przyjaciółce Dagmary Kaźmierskiej. Kim jest Edzia z „Królowych życia”?

Edzia z „Królowe życia”. Fani show zastanawiają się kim jest przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej z popularnego programu TTV. Co o niej wiemy? Czym zajmuje się Edyta Nowak? Ile ma lat?

Niekwestionowaną gwiazdą programu „Królowe życia” jest Dagmara Kaźmierska. W programie występuje w towarzystwie syna Conana i przyjaciół – Jacka i Edzi.

Edyta do tej pory pozostawała w cieniu przyjaciółki. Ostatnio jednak się to zmieniło, a fani zaczęli zastanawiać się, kim jest najbliższa przyjaciółka Dagmary.

Edzia, czyli Edyta Nowak to najlepsza przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej. O kobiecie wiadomo jednak niewiele – bohaterka „Królowych życia” bardzo chroni informacje o sobie. Nie ma swojego konta na Instagramie, ani na Facebooku. W jednym z odcinków 7. sezonu programu Dagmara zdradziła, że Edzia ma 42 lata i dwoje starszych dzieci z poprzedniego związku: 20-letniego syna Nicolasa i 12-letnią córkę Kryspinę.

Serię domysłów na temat Edzi zapoczątkowało jej nagłe zniknięcie z programy. Najpierw spekulowano, że popadła w konflikt z Dagmarą, ale szybko okazało się, że przyjaciółka królowej życia po prostu zaszła w ciążę. Wtedy też informator serwisu Plotek podał, że ojcem dziecka jest Adam, znajomy Dagmary. Pod koniec 7 sezonu para wzięła ślub w Wenecji.

To może Cię zainteresować:  Czy Rafał i Gabriel z „Królowych życia” wzięli ślub? Wszystko na to wskazuje.

W końcu wróciła do programu, a Dagmara zdradziła płeć dziecka Edzi z „Królowe życia”. Wiele wskazuje na to, że Edyta urodzi córeczkę, a wtedy będzie nosiła imię Etiennette.

Twoja reakcja?

Super
Super
35
Ha ha
Ha ha
29
Wow
Wow
29
Smutny
Smutny
53
Zły
Zły
106

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz