Home Kategorie Ludzie Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Wcześniej pochowała dwóch braci.

Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Wcześniej pochowała dwóch braci.

Zmarła Cady Groves. Kilka lat wcześniej piosenkarka pochowała swoich dwóch braci, którzy również umarli młodo. Obaj mieli po 28 lat.

Życie Cady nie było najprostsze. Kobieta była najmłodszą z siódemki rodzeństwa. Dziewczynę wychowywała matka i ojczymowie, którzy zmieniali się co jakiś czas. Już w okresie burzliwego dzieciństwa Cady marzyła o śpiewaniu. Rodzina jednak skutecznie podcinała jej skrzydła, wmawiając, że nie poradzi sobie w show-biznesie. Uwierzyła w to na tyle, ze postanowiła pójść do szkoły gastronomicznej.

Tam jednak nie czuła się szczęśliwa. Cały czas pociągała ją muzyka. Kiedy Cady miała 18 lat, zamieszkała ze swoim starszym bratem Caseyem. Dzięki jego namowom zaczęła walczyć o marzenia. Pewnego dnia Cady i jej brat poszli na miasto, aby świętować ambitne plany dziewczyny. Wtedy powstało ostatnie wspólne zdjęcie rodzeństwa. Dwa dni później Casey został zamordowany. Miał zaledwie 28 lat. Sprawców do tej pory nie ustalono.

Wkrótce potem zmarł następny brat Cady. Kelly również miał 28 lat. Siostra zadedykowała mu piosenkę „Bring Back the Sun”.

Chociaż trudno w to uwierzyć, Cady jako trzecia z rodzeństwa, zmarła bardzo młodo. 2 maja o śmierci piosenkarki poinformował jej brat, Cody. Wokalistka miała 30 lat.

Ponoć dziewczyna zmarła z przyczyn naturalnych. Jesienią ubiegłego roku zaczęła mieć problemy ze zdrowiem, które ostatnio powróciły.

Choć żyła bardzo krótko, dzięki zmarłemu bratu Cady zdążyła spełnić swoje marzenia. 30-latka była piosenkarką pop i country, znaną ze swojego hitu „This Little Girl”. W serwisie YouTube odtworzono go ponad 2 mln razy.

– „Cady naprawdę cieszyła się na nadchodzące miesiące i miała wydać nowy album” – napisał brat dziewczyny.

Zaciekle broni Cady przed internautami, którzy sugerują przedawkowanie leków lub narkotyków i spekulują na temat innych przyczyn śmierci.

To może Cię zainteresować:  Po porodzie nie mogła otworzyć prawego oka. Lekarze odkryli coś naprawdę niesamowitego!

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz