Home Kategorie Ludzie Córka Natalii Kukulskiej wyrosła na przepiękną nastolatkę. Jej uroda zapiera dech w piersiach.

Córka Natalii Kukulskiej wyrosła na przepiękną nastolatkę. Jej uroda zapiera dech w piersiach.

Natalia Kukulska uczciła urodziny starszej córki piękną publikacją. Gwiazda podzieliła się zdjęciami Ani Dąbrówki, które powstały podczas majówki. Internauci są zachwyceni.

Starsza córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki powoli zaczyna wkraczać w dorosłość. 4 maja Ania skończyła 15 lat. Nie da się ukryć, że nastolatka wyrosła na dziewczynę o powalającej urodzie. Niewątpliwie dziecko pary muzyków odziedziczyło po rodzicach nie tylko gwiazdorską urodę, ale też niemała pokłady talentu.

Ania uczęszcza do Warsztatowej Akademii Musicalowej, co zaowocowało pięknym projektem. Córka Kukulskiej już stawia pierwsze kroki w branży muzycznej i można nawet śmiało stwierdzić, że została już wokalistką. W 2017 roku do sieci trafiło nagranie, na którym Ania wykonuje utwór „Żywioły”.

Wiadomość o jej udziale w klipie trafiła do mediów na długo po premierze. Jednak to dopiero zapowiedź oszałamiającej kariery, jaką wielu wróży tej pięknej i bardzo zdolnej dziewczynie.

Bez najmniejszych wątpliwości w tym przypadku jabłko padło niedaleko od jabłoni. Córka Kukulskiej od najmłodszych lat spełnia się artystycznie. Oprócz talentu wokalnego ma też imponujący zmysł estetyczny. Już w zeszłym roku Natalia chwaliła się, że starsza córka pomaga jej w doborze garderoby. Razem chodzą na zakupy, wybierają ubrania i dodatki. Wspólnie podróżują też po świecie w poszukiwaniu wymarzonych kreacji.

Natalia uczciła 15. urodziny Ani na Instagramie. Gwiazda zamieściła galerię zdjęć ze wspólnej majówki. Cała rodzina wybrała się nad jedno z malowniczych jezior. Na tle budzącej się do życia przyrody powstało wiele fantastycznych fotografii, które rozczuliły internautów.

To może Cię zainteresować:  „Blok kryzysowy” to przysmak z czasów PRLu. Jedliście go kiedyś? Mamy dla Was przepis.

– „Urodzinowa, urodziwa, urokliwa… moje 15 letnie szczęście! Kiedy tak wyrosło, że na szerokie wody się rwie… KochAniu byś zawsze była bezpieczna i pełna radości życia!” – napisała Natalia.

W komentarzach pod najnowszą publikacją Kukulskiej mnoży się od ochów i achów. Fani są oczarowani wyglądem Ani. Wielu coraz bardziej dostrzega w niej podobieństwo do matki, która zdaje się, że podpisała pakt z diabłem. Natalia od lat czaruje swoim wyglądem. W zasadzie ciężko uwierzyć, że od premiery jej płyty Puls z hitem Im więcej ciebie, tym mniej minęło w tym roku 23 lata.

– „Jezu jakie podobne jesteście!!!!!!!!!! Piękne sto lat!!!!!! Samych wspaniałych chwil!!!!” – napisała Kasia Zielińska.

– „Wow, trzecie zdjęcie jak odbicie w lustrze” – dodała fanka Natalii.

– „Ania jest śliczna jak mama. Co za podobieństwo” – napisał kolejny internauta.

Zdaje się, że Ania ma wszystko to, czego potrzebują dziewczyny w jej wieku, by odnieść sukces. Jest piękna, zdolna, a do tego ma wsparcie kochających rodziców. Ciężko wyobrazić sobie lepszy pakiet na start w dorosłość.

Twoja reakcja?

Super
Super
29
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz