Home Kategorie Poruszające 19-latka została pocięta piłą przez przyjaciela. Mężczyzna przekonuje, że zrobił to w obronie własnej.

19-latka została pocięta piłą przez przyjaciela. Mężczyzna przekonuje, że zrobił to w obronie własnej.

Mężczyzna pociął 19-latkę piłą, a ciało wyrzucił do śmieci. Szczegóły tej zbrodni są przerażające, szczególnie że sprawcą był „przyjaciel” ofiary.

19-letnia Dystynee Avery z miasteczka Moorhead w stanie Minnesota zniknęła 3 kwietnia tego samego dnia 27-letni Ethan Broad, u którego pomieszkiwała dziewczyna, zadzwonił do jej matki i chłopaka. Powiedział, że pokłócił się z Dystynee poprzedniej nocy, a gdy się obudził, dziewczyny już nie było.

Mężczyzna chciał odsunąć od siebie zarzuty, ale zamiast tego sam się zdradził. Zaczął plątać się w zeznaniach i opowiadał różne wersje. Ethan wzbudził podejrzenia krewnych dziewczyny.

Kiedy 2 tygodnie później policja zaczęła przeszukiwać dom 27-latka, dokonała makabrycznego odkrycia. Ethan szedł jednak w zaparte i nie przyznawał się do dokonania zbrodni.

To może Cię zainteresować:  Morderstwo w Biłgoraju. Syn zabił matkę, a ojciec nadal walczy o życie.

W domu mężczyzny policjanci odkryli piłę ze śladami ludzkich tkanek. W mieszkaniu i garażu znaleziono też ślady krwi. Nawet wobec licznych i porażających dowodów, Ethan nie przyznawał się. Najpierw twierdził, że dziewczyna wyjechała i zostawiła rzeczy. Następnie, że Dystynee zamordował kto inny, a on pomagał w rozczłonkowaniu zwłok.

Przeciążyły nagrania z miejskiego monitoringu, przejrzanego skrupulatnie przez policjantów. Kamery dokładnie zarejestrowały, jak Ethan wychodzi z garażu z pojemnikami na śmieci. To w nich ukrył rozczłonkowane ciało przyjaciółki.

Kiedy nagrania z monitoringu obnażyły prawdę, Ethan przyjął nową linię obrony. 27-latek twierdził, ze bestialsko zamordował dziewczynę, bo „bronił się”.

To może Cię zainteresować:  Nie żyje znany polski dziennikarz. Został brutalnie zamordowany przez 24-letniego napastnika.

Mężczyzna nie chciał przyznać, co zrobił z ciałem. Pod koniec kwietnia odnaleziono je na wysypisku śmieci. Było rozczłonkowane i umieszczone w pojemnikach. 19-latka miała odciętą głowę.

Policja zatrzymała także innych znajomych 19-latki. David Erno, Andrea Payne i Brandon Erbstoesser są podejrzewani o współudział i pomoc w dokonaniu mordu.

Payne przyznała, że była w mieszkaniu, gdy Dystynee i Ethan kłócili się w innym pokoju. Wyszła z domu po tym, jak Ethan przyszedł do niej i powiedział, że uderzył nastolatkę miedzianą rurą.

Zabójcy Dystynee grozi do 40 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz