Home Kategorie Ludzie Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Ukrywała go od kilku miesięcy.

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Ukrywała go od kilku miesięcy.

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży. Media co kilka miesięcy podejrzewały gwiazdę o to, że jest w stanie błogosławionym. W końcu doniesienia zostały potwierdzone u źródła.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan są już rodzicami Hani. Dziewczynka skończyła 8 lat. Od jakiegoś czasu jednak mówiło się o tym, że popularna para stara się o kolejne dziecko.

Garnitur oversize, luźna sukienka, jedna stylizacja, jedno zdjęcie i fani zaczynali spekulacje na temat ciąży aktorki. Taka presja musiała być niezłym wyzwaniem, szczególnie, że Basia miała problemy zdrowotne.

Barbara Kurdej-Szatan chorowała na boreliozę. Jak sama mówiła w niektórych wywiadach, to z jej powodu wynikały trudności z zajściem w ciążę.

Plotki pojawiły się ponownie, kiedy Basia opublikowała na Instagramie zdjęcie z siostrą i ciocią. Obie kobiety w przeciwieństwie do aktorki trzymały w dłoniach kieliszek nalewki. To wystarczyło, aby dyskusja o ciąży rozgorzała na nowo.

Mimo iż aktorka długo ukrywała swój stan, teraz potwierdziła doniesienia o ciąży. Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka. Informację potwierdził dwutygodnik „Party”, któremu aktorka opowiedziała o tym, jak się czuje.

Okazuje się, że to już 5. miesiąc! Gwiazda serialu „M jak miłość” martwi się jedynie porodem w czasie, który jest wyjątkowo trudny dla przyszłych mam. Jak wyznała:

– „Tatusiowie nie mają wstępu na porodówkę, nie mogą odwiedzać swoich partnerek i dzieci w szpitalu. Oboje mamy jednak nadzieję, że to się wkrótce zmieni.”

Para pochwaliła się swoją radością, umieszczając na Instagramie zdjęcie, na którym widać zaokrąglony brzuszek aktorki:

Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się wiele ciepłych słów pod adresem rodziców.

Również dołączamy się do życzeń i gratulujemy.

To może Cię zainteresować:  Czy małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan przeżywa kryzys? Nowe zdjęcia nie pozostawiają złudzeń.

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz