Home Kategorie Ludzie Anna i Robert Lewandowscy ponownie zostali rodzicami. Znamy płeć i imię.

Anna i Robert Lewandowscy ponownie zostali rodzicami. Znamy płeć i imię.

Anna Lewandowska urodziła właśnie drugie dziecko. Rodzina Lewandowskich powitała na świecie córkę, której nadali imię Laura. Robert poinformował o tym na swoim Instagramie.

– „Witaj malutka! Witamy na świecie Laurę! Dobra robota mamusiu!” – napisał w opisie do zamieszczonego w sieci zdjęcia z córeczką Robert Lewandowski.

O tym, że Ania i Robert ponownie zostaną rodzicami wiedzieliśmy już od listopada 2019 roku. Zawodnik Bayernu Monachium po strzelonym golu w meczu z Olympiakosem Pireus wykonał znaną na całym świecie „cieszynkę” i wsadził piłkę pod koszulkę, czym dał do zrozumienia, że Ania jest w ciąży. Niedługo później na swoim Instagramie potwierdziła to sama zainteresowana.

Podobnie jak w przypadku pierwszej ciąży Ania i Robert do dnia porodu utrzymywali płeć dziecka w tajemnicy. Spekulacji było wiele. Jedni mówili, że urodzi się syn, inni byli pewni, że i tym razem na świat przyjdzie dziewczynka.

Ania i Robert pierwszy raz rodzicami zostali 4 maja 2017 roku. Urodziła się wtedy Klara. Szczęśliwą nowiną piłkarz Bayernu podzielił się na swoim Instagramie.

Wydruk zdjęć w wybranym formacie
Wydruk zdjęć w wybranym formacie
15,84 zł
33,80 zł
4 dni
do końca oferty!
Wydruk zdjęć w wybranym formacie od 7 zł w AB Foto – wiele lokalizacji (do -46%)

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz