Home Kategorie Poruszające Dwaj bracia wypadli z 11 piętra wieżowca. Mieli zaledwie 10 i 7 lat.

Dwaj bracia wypadli z 11 piętra wieżowca. Mieli zaledwie 10 i 7 lat.

Dwaj bracia wypadli z 11 piętra wieżowca. Mieli zaledwie 10 i 7 lat.

Kilka dni wiosennej aury sprawiło, że zamknięci od tygodni w domach ludzie zapragnęli spędzić chociaż chwilę na zewnątrz. Niestety nie wszyscy rodzice poświęcili wystarczająco uwagi swoim dzieciom.

2 maja w godzinach wieczornych na jednym z moskiewskich osiedli doszło do tragedii. Z okna mieszkania położonego na 11 piętrze wypadło dwoje dzieci. Jeden z chłopców miał 7 lat, drugi 10. W momencie zdarzenia w mieszkaniu przy ul. Tałalichina była obecna 41-letnia matka chłopców i ich starsza siostra. Ojciec dzieci w tym czasie udał się do apteki. 10-letni Wania Z. I 7-letni Stiopa za zgodą mamy bawili się w swoim pokoju. Zaledwie 10 minut po rozpoczęciu zabawy, chłopcy wypadli z okna.

Policja stara się ustalić okoliczności zdarzenia. Do tej pory udało się dowiedzieć, że dzieci nie wypadły w tym samym momencie. Najpierw w dół runął jeden z chłopców, a dopiero 20 – 30 sekund później dołączył do niego drugi. Prawdopodobnie drugie dziecko starało się ratować brata. Policja uważa, że do nieszczęśliwego wypadku przyczynił się niefortunnie ustawiony koło okna stół. Wszystko wskazuje na to, że dzieci wspięły się na niego, a potem otworzyły okno. Wydaje się możliwe, że bracia bawili się w Spider-Mana, ponieważ obaj byli jego fanami. W pokoju wisiał nawet plakat superbohatera.

To może Cię zainteresować:  Ten bezdomny był świadkiem zamachu w Manchesterze. Zrobił coś, na co nikt inny by się nie odważył.

Rodzina jest bardzo zamożna. Ojciec dzieci jest biznesmenem, a matka aktywnie działa w social mediach. Możliwe, że zostanie jej postawiony zarzut spowodowania śmierci w wyniku zaniedbania.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
23
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz