Home Kategorie Ludzie Druga córka Lewandowskich jest już na świecie. Mama Ani zdradziła szczegóły.

Druga córka Lewandowskich jest już na świecie. Mama Ani zdradziła szczegóły.

Druga córka Lewandowskich jest już na świecie. Mama Ani zdradziła szczegóły.

Anna i Robert Lewandowscy właśnie zostali rodzicami po raz drugi. Na świat przyszła ich druga córka Laura.

Bliscy Lewandowskich niepokoili się o przebieg porodu, bo pierwszy, który miał miejsce trzy lata temu okazał się być bardzo trudny. Na szczęście tym razem obyło się bez komplikacji.

Ania i Robert nigdy nie ukrywali tego, że nie chcą, aby Klara była jedynaczką. Początkowo było z tym nieco problemów, bo pierwszy poród okazał się traumatycznym przeżyciem. Ania straciła tak dużo krwi, że lekarze obawiali się o jej życie.

Nikt nie spodziewał się tak dramatycznego przebiegu, bo Lewandowska przez całą ciążę czuła się świetnie do tego stopnia, że kontynuowała treningi na niemal zwykłym poziomie. Po ciężkim porodzie potrzebowała czasu, aby dojść do siebie i znaleźć siłę do zmierzenia się z tym doświadczeniem po raz drugi.

Trudno się dziwić, że bliscy Lewandowskich obawiali się o przebieg drugiego porodu, zwłaszcza że z powodu pandemii koronawirusa nie mogli wspierać Ani w tym magicznym, lecz trudnym czasie. Na szczęście, jak ujawniła jej mama, Maria Stachurska, tym razem obyło się bez komplikacji. Teściowa Roberta wyznała w rozmowie z PAP Life:

To może Cię zainteresować:  Ten jeden ruch ciała może uchronić Cię przed śmiercią. To niewiarygodne

– „Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. W nocy nie mogłam spać, a jak już usnęłam, śniło mi się, że noszę noworodka. Rano, gdy się obudziłam dostałam smsa, że Ania zaczęła rodzić. I 40 minut później pojawiła się na świecie Laura.”

Druga córka Lewandowskich otrzymała imię Laura. Maria Stachurska ujawniła, że duży wpływ na wybór imienia miała starsza córeczka, Klara:

– „Zarówno Ani, jak i Robertowi zawsze podobało się to imię. Gdy Ania była w ciąży, były nawet przez krótki moment przymiarki do innego imienia, ale trwało to tylko może jeden czy dwa dni. Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem. Poza tym Klara i Laura to imiona, które pięknie ze sobą współgrają.”

Jak dodaje teściowa Roberta, dziewczynka przyszła na świat zdrowa i głodna:

To może Cię zainteresować:  Myślała, że urodzi zdrowe dziecko. Obcy ludzie mówią: „Lepiej, gdyby nie przyszło na świat”.

– „Z tego co słyszałam, malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi.”

Pakiet day spa dla 1-2 osób
Pakiet day spa dla 1-2 osób
99,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa z sauną, masażem, maską odżywczą i więcej od 99 zł w Studiu Zdrowia i Urody Santi w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz