Home Kategorie Ludzie Barbara Kurdej-Szatan z gołym ciążowym brzuchem pozuje w lesie. Odważna sesja.
14.39K

Barbara Kurdej-Szatan z gołym ciążowym brzuchem pozuje w lesie. Odważna sesja.

Barbara Kurdej-Szatan w zmysłowej sesji w lesie. Gwiazda pokazała swój ciążowy brzuszek. Ten widok zachwycił internautów.

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży. Kilka dni temu w social mediach podzieliła się tą wspaniałą nowiną. Informację o tym, że jej rodzina się powiększy dość długo utrzymywała w tajemnicy. Czas kwarantanny pozwolił jej zachować nieco prywatności. Aktorka obawiała się o zdrowie swoje oraz dziecka i nie chciała zapeszać.

– „Było za wcześnie by to ogłaszać. Byłam wówczas w drugim miesiącu ciąży i w dużym stresie, obawiałam się o to, czy wszystko będzie dobrze. Wiele moich koleżanek poroniło, słyszałam też o wielu takich przypadkach. Uznałam, że jest to jeszcze niepewny czas i nie należy się chwalić, tym bardziej publicznie” – zdradziła w wywiadzie z magazynem Plejada.

To może Cię zainteresować:  Para jednopłciowa wygrała „Taniec z Gwiazdami”. Czegoś takiego jeszcze nie było.

Basia najcięższy okres ciąży ma już za sobą. Teraz nie pozostało jej nic innego, jak cieszyć się powiększającym brzuchem i czekać na maleństwo.

Plotki o tym, że jest w ciąży, co jakiś czas pojawiały się w mediach. Basia nie ukrywała, że razem z mężem chcą mieć kolejne dziecko, ale wszystko w swoim czasie.

Aktorka ani chwili dłużej nie zamierza już ukrywać swojego szczęścia. Rozpiera ją wielka duma, a swoją radością chce się dzielić ze światem. Właśnie na jej profilu pojawiła się przepiękna sesja ciążowa.

Gwiazda z dumą prezentuje swój sporych rozmiarów brzuszek, pozując w samym bikini. W pasie ma przewiązaną jedynie cielistą chustę. Aktorka pozuje w lesie.

Basia pochwaliła się swoimi krągłościami. Gwiazda pozuje w odważnym stroju pośród drzew. Okazuje się, że autorką tych pięknych zdjęć jest jej siostra Kasia. Internauci są zachwyceni zmysłowymi zdjęciami, co wyrazili w komentarzach.

– „Ale pięknie.”

– „Bije od Ciebie blask i szczęście.”

– „Pięknie.”

– „Gratuluje zdjęć. Sztos.”

– „Wyglądasz idealnie.”

– „Cudna” – skomentowała Joanna Racewicz.

Kurdej-Szatan zdradziła również w wywiadzie, że zna już płeć swojego drugiego dziecka, jednak tę informację na razie zachowa dla siebie.

Twoja reakcja?

Super
Super
22
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz