Home Kategorie Życie Odnaleziono 3-letniego chłopczyka. Zaskakujący finał poszukiwań.
58.36K

Odnaleziono 3-letniego chłopczyka. Zaskakujący finał poszukiwań.

Odnaleziono 3-letniego chłopczyka. Zaskakujący finał poszukiwań.

Odnaleziono zaginionego 3-latka. Rodzina chłopca przeżyła chwile grozy, kiedy dziecko nagle zniknęło z pola widzenia dorosłych. Na szczęście sprawa ma szczęśliwy, choć zaskakujący finał.

4 maja po godzinie 16:00 brzescy policjanci dostali zgłoszenie o zaginięciu 3-letniego chłopca na terenie gminy Szczurowa.

Na policję zadzwoniła zrozpaczona matka dziecka. 3-latek bawił się na terenie posesji. Wystarczył moment nieuwagi, aby dorośli stracili go z oczu. Domownicy przeszukali dom i ogród, jednak bez skutku. Wpadli w panikę.

Po telefonie od matki 3-letniego chłopca, na miejsce przyjechali policjanci z Posterunku Policji w Szczurowej oraz z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. Funkcjonariusze zaczęli poszukiwania od ponownego i dokładnego przeszukania posesji, w którym pomagała rodzina chłopca.

Finał akcji okazał się szczęśliwy, choć dość niespodziewany. W końcu chłopczyka odszukali nie policjanci, a dziadek chłopca. Podczas gdy rodzina zdążyła najeść się strachu i zmobilizować pobliskie jednostki policji, 3-latek… postanowił uciąć sobie drzemkę.

Niczego nieświadomy chłopiec cały i zdrowy spał pod wiatą za jednym z budynków gospodarczych. Jak widać to prawda, że przebywanie na świeżym powietrzu poprawia jakość snu…

Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
69,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z zaświadczeniem MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
68
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz