Home Kategorie Ludzie Na Anię Lewandowską w domu czekała niespodzianka. Ze szpitala trafiła wprost do raju.
13.72K

Na Anię Lewandowską w domu czekała niespodzianka. Ze szpitala trafiła wprost do raju.

Anna Lewandowską pochwaliła się niespodzianką, jaką przygotowali dla niej rodzina i przyjaciele. Po powrocie ze szpitala do domu znalazła wiele pięknych prezentów.

Anna Lewandowska 6 maja urodziła swoją drugą córkę, Laurę. O narodzinach dziewczynki poinformował na Instagramie dumny ojciec. Zdjęcie, które opublikował, rozczuliło internautów do granic możliwości. Radosna nowina o narodzinach dziecka szybko obiegła media. Post Roberta doczekał się już ponad miliona polubień i setek przedruków w mediach lokalnych i zagranicznych.

Szał na punkcie Laury ogarnął media do tego stopnia, że PAP przeprowadziła wywiad z mamą Lewandowskiej. Marta Stachurska opowiedziała o porodzie córki.

– „Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi” – mówiła mama Lewandowskiej.

Dzisiaj Ania opublikowała pierwsze zdjęcie Laury. Na fotografii widzimy kawałek twarzy i rączkę noworodka, wokół której zapięta jest bransoletka z informacją o godzinie narodzin. Laura przyszła na świat o 9:05.

Pod postem w ciągu kilku godzin pojawiło się ponad 19 tys. komentarzy z gratulacjami. Ciepłe słowa płynęły od fanów, ale i od gwiazd zaprzyjaźnionych z Lewandowskimi. Skomentowały go m.in. Magda Mołek, Kasia Cichopek, Marina, Małgosia Socha czy Sara Boruc.

Życzenia dla Ani i Roberta płyną z całego świata. Bliskie osoby postanowiły przesłać do Lewandowskiej symboliczne bukiety kwiatów. Młoda mama pochwaliła się w relacji na Instagramie zdjęciem imponującej kolekcji. Jej dom w Monachium na kilka dni zmienił się w luksusową kwiaciarnię. Widać, że przyjaciele cieszą razem ze świeżo upieczonymi rodzicami. Dzięki wsparciu bliskich Lewandowska ze szpitala trafiła wprost do raju, w jakich chciałaby się znaleźć chyba każda kobieta.

Wybrany pakiet day spa
Wybrany pakiet day spa
139,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż całego ciała, luksusowy zabieg na twarz i więcej: pakiet day spa od 139,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
34
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz