Home Kategorie Poruszające Ciało dziecka odnalezione w studni. Sekcja zwłok wyjaśni okoliczności śmierci.

Ciało dziecka odnalezione w studni. Sekcja zwłok wyjaśni okoliczności śmierci.

Znaleziono zwłoki dziecka w studni. Do makabrycznego odkrycia doszło w niewielkiej miejscowości na Mazowszu.

5 maja około 15:00 do Czyżewa koło Sannik wezwano policję. Było to już kolejne zawiadomienie od zaniepokojonych mieszkańców, którzy skarżyli się, że z okolicznej studni dobiega specyficzny zapach.

Funkcjonariusze zbadali wnętrze studni i okazało się, że wewnątrz znajdują się pozostałości po ciele niemowlęcia. Zwłoki były w stanie zaawansowanego rozkładu.

Mł. asp. Żaneta Kołodziejska z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie zapowiedziała, że wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok dziecka, która dostarczy więcej informacji na temat okoliczności zgonu. A Prokuratura Rejonowa w Gostyninie wszczęła śledztwo w sprawie śmierci noworodka.

Prok. Damian Zimniak poinformował, że śmierć dziecka może mieć związek z wezwaniem pogotowia ratunkowego, które miało miejsce pod koniec kwietnia. Przed kilkoma tygodniami na teren jednego z gospodarstw rolnych w Czyżewie przyjechało pogotowie ratunkowe. Młoda kobieta doznała krwotoku z dróg rodnych. Niestety ratownicy nie byli w stanie jej pomóc.

To może Cię zainteresować:  Namawiała swojego 17-letniego chłopaka, aby się zabił. Przez telefon słuchała, jak umiera.

Damian Zimniak relacjonuje zdarzenia:

– „Po przybyciu na miejsce zdarzenia, lekarz stwierdził zgon 25-letniej kobiety. Przyczyną zgonu była znaczna utrata krwi w okolicach dróg rodnych.”

25-latka przyjechała do Polski, aby podjąć pracę sezonową. Mieszkała w jednym pomieszczeniu ze swoją matką. Kobieta nie wiedziała, że jej córka spodziewa się dziecka. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach nastąpił poród, ani kto wrzucił dziecko do studni.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz