Home Kategorie Ludzie Viola Kołakowska ostro atakuje ministra zdrowia. „Pan przestanie pić, zadba o zdrowie psychiczne”.

Viola Kołakowska ostro atakuje ministra zdrowia. „Pan przestanie pić, zadba o zdrowie psychiczne”.

Viola Kołakowska ostro atakuje ministra zdrowia. „Pan przestanie pić, zadba o zdrowie psychiczne”.

Kołakowska atakuje Łukasza Szumowskiego, u którego chałupniczo zdiagnozowała chorobę alkoholową. Aktorka od kilku tygodni pogrąża się w teoriach spiskowych.

Według niej nie ma żadnej pandemii, a koronawirus został wymyślony po to, aby zamknąć ludzi w domach, a poza tym „wszyscy wiemy czym są testy”, co brzmi złowieszczo. O co poszło tym razem?

Viola Kołakowska minione lata spędziła w cieniu Tomasza Karolaka. Był to związek o statusie „skomplikowane”. Para poznała się 14 lat temu na planie „Kryminalnych”. Viola była wtedy ambitną modelką i początkującą aktorką. Gdy odkryła, że jej krótki romans z Karolakiem skończył się ciążą, postanowiła poświęcić karierę dla dziecka i nadziei, że Tomasz kiedyś zapragnie stworzyć z nią prawdziwą rodzinę.

Niestety, było ciężko… Wprawdzie aktor nie wypierał się ojcostwa i przyjął na siebie finansową odpowiedzialność za dziecko, jednak w międzyczasie uganiał się za Magdaleną Boczarską i Magdą Lamparską, próbując, jak to ładnie ujął w jednym z wywiadów „rozsiać jak najwięcej nasienia”. Skończyło się tym, że został na lodzie. Obecnie żadna z jego dotychczasowych narzeczonych nie chce mieć już z nim nic wspólnego.

Nawet Viola w końcu straciła cierpliwość. Gdy po hucznych oświadczynach na scenie Teatru IMKA uznała, że Tomasz nie zamierza spełnić obietnicy małżeństwa, zrozumiała, że traci czas. Co ciekawe, do tej pory wszyscy byli pewni, że to Kołakowska była w tym związku na przegranej pozycji, a tymczasem okazuje się, że od początku pandemii prezentuje się od takiej strony, że coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że to Tomasz Karolak z nią nie wytrzymał.

Od początku pandemii Viola szaleje na Instagramie, brnąc w teorie spiskowe. Swoje opinie wyraża w sposób emocjonalny, często wręcz chamski. Mogliśmy się od niej dowiedzieć np. że koronawirus to wymysł „wrogich sił”, którym zależy na tym, aby zamknąć ludzi w domach. Wbrew zaleceniom lekarzy i WHO Kołakowska namawia do wychodzenia z domu. Sytuacja jest już na tyle poważna, że odcięły się od niej wszystkie inne celebrytki.

To może Cię zainteresować:  Nie żyje pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości. Zmarł z powodu epidemii.

Ostatnio Kołakowska pochwaliła się fanom, że zdiagnozowała u Łukasza Szumowskiego chorobę alkoholową. Jest to jej odpowiedź na zapowiedziane przez ministra zdrowia obowiązkowe szczepienia przeciwko koronawirusowi, gdy tylko będzie to możliwe. Na swoim Instagramie apelowała:

– „Panie ministrze, pan przestanie pić. Pan zadba o zdrowie psychiczne i się od nas odczepi. Jeżeli pan myśli, że my jesteśmy idiotami i pan nas może dalej straszyć jakimiś pierdołami, że jeżeli testy będą nadal wskazywać wzrost, to pan z powrotem wprowadzi jakieś obostrzenia, to pan jest śmieszny.”

Viola złowieszczo dodała także, że „wszyscy wiemy, czym są testy”, co wiernym fanom serialu „Z Archiwum X” mogło przypomnieć odcinek, w którym Scully została porwana przez kosmitów.

– „Po pierwsze, wszyscy wiemy, czym są te testy. Po drugie, pan myśli, że my naprawdę pozwolimy na to, że będzie pan jakieś obostrzenia wprowadzał? Czy pan uważa, że my nie mamy rozumu? My doskonale wiemy o tym, że nie ma żadnej pandemii! Pokazują nam to prawdziwe liczby, nie wasze zmanipulowane. Nie chcemy tego, nie chcemy Was, chcemy, żebyście oddali nam nasze życie! Ono należy do nas, nie do was!”

W najnowszym InstaStory ogłasza, że zostaliśmy sprzedani Microsoftowi i co na to, jej zdaniem, premier Morawiecki i minister Szumowski.

 

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz