Home Kategorie Ludzie Żona Krzysztofa Bosaka ma ciekawą pasję. To ona może zostać Pierwszą Damą.

Żona Krzysztofa Bosaka ma ciekawą pasję. To ona może zostać Pierwszą Damą.

Kim jest żona Krzysztofa Bosaka? Polityk w ostatnim czasie zyskał ogromną popularność za sprawą udziału w wyborach prezydenckich. Wyborcy chcieli poznać też jego prywatne życie.

Krzysztof Bosak wziął ślub stosunkowo niedawno, bo zaledwie 3 miesiące temu. Ożenił się z Kariną Walinowicz, tuż przed rozpoczęciem kampanii wyborczej.

Wybranka Bosaka świetnie wpisuje się w schemat żony prezydenta. Ukończyła studa magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim w 2012 roku, a swoją karierę zawodową rozpoczęła od stażu w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. Obecnie pracuje w instytucie Ordo Iuris.

Jakiś czas temu Krzysztof Bosak na Facebooku napisał o swojej wybrance:

– „Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski.”

37-letni kandydat na prezydenta z chęcią opowiedział o różnych szczegółach dotyczących ceremonii ślubnej i wesela. Wyznał, że msza święta miała klasyczną formę i była odprawiona przez ks. Grzegorza Śniadocha z Duszpasterstwa Tradycji Katolickiej w Białymstoku. Karina Bosak w dniu ślubu miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Martę Kłosińską z pracowni „Panna M”.

Dumny mąż do dziś wspomina ten wyjątkowy dzień:

To może Cię zainteresować:  Magda Gessler zajmie się polityką? Już ma spore poparcie i to nie tylko wśród fanów.

– „Wszyscy byli nią oczarowani.”

Wesele było bardzo huczne. O dobrą zabawę wszystkich, zebranych gości zadbał pochodzący z Białegostoku zespół The Silvers. Jeden z zaproszonych na zabawę gości wyznał, że zabawa była pierwszorzędna i skończyła się dopiero nad ranem.

– „Doskonale się bawiliśmy. Tańczyliśmy przy hitach lat 70., 80. i 90.”

Nie zabrakło również zabaw w gronie weselników.

– „Z zabaw fajnie wyszła „Jaka to melodia”, gdzie rywalizowały zespoły pani i pana młodych.”

Potrawy kuchni staropolskiej trafiły w gusta gości. Największa furorę zrobił jednak bezowy tort.

Krzysztof i Karina Bosakowie pojechali w podróż poślubną na Fuerteventurę, gdzie poseł mógł posurfować. Windsurfing jest jego pasją od lat. Po powrocie z wypoczynku mógł ze zdwojoną siłą działać na rzecz swojej kampanii wyborczej.

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz