Home Kategorie Ludzie Po debacie widzowie TVP usłyszeli, co Andrzej Duda powiedział prosto do mikrofonu. Niestety nie przesłyszeli się.
49.03K

Po debacie widzowie TVP usłyszeli, co Andrzej Duda powiedział prosto do mikrofonu. Niestety nie przesłyszeli się.

Po debacie widzowie TVP usłyszeli, co Andrzej Duda powiedział prosto do mikrofonu. Niestety nie przesłyszeli się.

Andrzej Duda po zakończeniu debaty wyborczej, która miała miejsce w tym tygodniu rozmawiał z dziennikarzem TVP.

Andrzej Duda był jednym z uczestników debaty wyborczej, która odbyła się 6 maja. Oprócz obecnego prezydenta pojawili się na niej też Krzysztof Bosak, Władysław Kosiniak-Kamysz, Robert Biedroń, Szymon Hołownia, Małgorzata Kidawa-Błońska, Marek Jakubiak, Mirosław Piotrowski, Paweł Tanajno i Stanisław Żółtek.

Debata wyborcza trwała 70 minut. Uczestnicy w kilku rundach odpowiadali na pytania zadawane przez dziennikarza, po czym każdy z uczestników mógł zwrócić się do wyborców w krótkiej przemowie przed nadchodzącymi wyborami.

To może Cię zainteresować:  Były doradca Andrzeja Dudy przerwał milczenie. Powiedział, kto jest faworytem wyborów prezydenckich.

Podczas debaty prezydenckiej uczestnicy mogli wypowiedzieć swoje zdanie na temat polityki: zagranicznej, bezpieczeństwa, społecznej, gospodarczej oraz ustroju państwa. Jednak najważniejsze słowa Andrzeja Dudy pojawiły się tuż po zakończeniu oficjalnej części debaty.

Tuż po debacie Duda rozmawiał z dziennikarzem TVP. Prezydent został zapytany o to, kogo uważa za swojego największego rywala w wyścigu po fotel prezydenta. Andrzej Duda z niezwykłą szczerością powiedział coś, czego nikt się nie spodziewał.

To może Cię zainteresować:  Wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich. Duda ma się o co martwić.

– „No wiecie państwo, najpoważniejsze doświadczenie w wygrywaniu mam ja. Nie wiem, wyborcy zdecydują” – wyznał Andrzej Duda.

Twoja reakcja?

Super
Super
55
Ha ha
Ha ha
250
Wow
Wow
15
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
165

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz