Home Kategorie Życie Pilny komunikat Biedronki do wszystkich klientów. Od 10 maja zakupy w każdą niedzielę.
20.72K

Pilny komunikat Biedronki do wszystkich klientów. Od 10 maja zakupy w każdą niedzielę.

Pilny komunikat Biedronki do wszystkich klientów. Od 10 maja zakupy w każdą niedzielę.

Biedronka po raz kolejny wyciąga rękę do swoich klientów, starając się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.

Na pewno każdy ucieszy się z faktu, że dyskont daje możliwość zrobienia zakupów w każdą niedzielę, nawet niehandlową. Klienci już zacierają ręce, bo nie będą musieli przejmować się przepisami w ograniczeniach handlu.

Niedziela niehandlowa już nikomu nie zepsuje planów. Biedronka wychodzi z inicjatywą i proponuje zrobienie zakupów w każdą niedzielę bez wyjątków. Opcja robienia zakupów w każdą niedzielę wchodzi w życie od 10 maja.

– „Od 10 maja Biedronka zacieśnia współpracę z Glovo, dzięki czemu zamawianie i dostawa produktów najlepszej jakości w codziennie niskich cenach do domów klientów będą możliwe także w niedziele” – można przeczytać w oficjalnym komunikacie Biedronki.

W związku z wejściem na jeszcze wyższy poziom współpracy, zakupy będą dostarczane w niedziele niehandlowe. Wystarczy telefon, aplikacja i w krótkim czasie bez ruszania się z domu można cieszyć się skompletowaną listą zakupów.

Na razie współpraca Biedronki i Glovo dostępna jest dla mieszkańców Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina.

– „Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów  w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu” – tłumaczy dyrektor operacyjny w sieci Biedronka, Paweł Włodarczyk.

eKurs: Junior Graphic Designer
eKurs: Junior Graphic Designer
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: 3-miesięczny dostęp do kursu Junior Graphic Designer za 29 zł i więcej z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz