Home Kategorie Ludzie Miarka się przebrała. Kasia Kowalska w ostrych słowach w sprawie córki. „Odpier*olcie się”.
12.89K

Miarka się przebrała. Kasia Kowalska w ostrych słowach w sprawie córki. „Odpier*olcie się”.

Kasia Kowalska na Instagramie opublikowała post, w którym zwraca się do internautów. Prosi, aby zostawić jej córkę w spokoju. W oświadczeniu nie brakuje mocnych słów.

Kasia Kowalska kilka tygodni temu nagrała dramatyczny apel. Mówiła wtedy, aby ludzie nie wychodzili z domów. Przy okazji wyjawiła, że jej córka, która na co dzień mieszka w Londynie, trafiła do szpitala, a lekarze walczą o jej życie. Jej stan był ciężki.

Mimo iż piosenkarka nie zdradziła powodu, dla którego Aleksandra trafiła pod respirator, wiele osób spekulowało, że 23-latka zaraziła się koronawirusem. Informację po miesiącu zdementował menadżer piosenkarki. W rozmowie z Pudelkiem stwierdził:

– „Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa. Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził.”

Słowa menadżera Kowalskiej nie ucięły plotek i spekulacji, a do piosenkarki zaczęło docierać mnóstwo gorzkich słów. Aby dać upust emocjom, artystka opublikowała wpis, w którym podkreśliła, że nie rozumie, jak obecnie wszystko musi kojarzyć się z koronawirusem.

– „Bardzo wam współczuje, wszyscy jesteśmy tacy zawiedzeni, no jak można w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzeć od innego… Przecież to niesprawiedliwe najpierw podejrzewają lekarze ze to ten, a później mówią ze nie ten, okropieństwo ! Przecież teraz nasze łzy i modlitwy straciły na wartości… Jak śmiałaś córeczko zachorować jednak na coś innego ! ?”

To jednak niejedyny post, w którym artystka otwarcie pisze o swoim rozczarowaniu. W piątkowe popołudnie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała białą koszulkę. Uwagę przyciąga napis:

– „Możecie czuć się swobodnie, by mówić pierdoły na mój temat, ale bądźcie tak uprzejmi i odp…dolcie się od mojej córki”

Gdy wrzuciła je na Instagram, opatrzyła je komentarzem:

– „#kochani… w czasach kiedy artysci pokazuja wam rozne pomysly prosto z zacisza domowego, postanowilam rownież podzielić sie z Wami takim oto pomyslem na moja stylizacje”

Kowalska wyłączyła możliwość komentowania posta. Internauci nie mogli odnieść się do komunikatu wystosowanego w ich kierunku. W ten sposób gwiazda prawdopodobnie zatrzymała kolejną falę krytyki.

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
199,99 zł
500,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny brwi metodą microblading za 199,99 zł w SkinDerm w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
67
Wow
Wow
20
Smutny
Smutny
21
Zły
Zły
41

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz