Home Wideo Nagrał, jak całuje się z własną siostrą i wrzucił film do sieci. Ludzie są zniesmaczeni.

Nagrał, jak całuje się z własną siostrą i wrzucił film do sieci. Ludzie są zniesmaczeni.

Nagrał, jak całuje się z własną siostrą. Myśleliście, że widzieliście w internecie już wszystko. Nic bardziej mylnego. My jesteśmy w szoku…

Widzowie Youtubera Chrisa Monroe poczuli się zaniepokojeni nagraniem, które trafiło na kanał PrankInvasion. Chris, który mieszka w USA jest dobrze znany z tego, że nagrywa najdziwniejsze sytuacje, ale nikt nie przypuszczał, że zrobi coś takiego.

Już sam tytuł filmu sprawia, że zaczyna się kołować w głowie. Youtuber zaprasza widzów do tego, aby zobaczyli, jak całuje się z siostrą.

Tłumaczy, że teraz poprosi ją o to, aby zagrała z nim w coś, a jeśli przegra, będzie musiała go pocałować. Dziewczyna niechętnie godzi się na zakład. Kaitlyn oczywiście przegrywa, a para przechodzi do sypialni, gdzie całuje się nie raz, a trzy razy.

To może Cię zainteresować:  2,5-latka z Wrocławia prosiła sąsiadów o jedzenie. Choć jej matka była w domu...

Kiedy film trafił do sieci, natychmiast stał się hitem. Ludziom ciężko uwierzyć w to, że faktycznie rodzeństwo całuje się ze sobą w ten sposób. Większość ludzi chciałaby wierzyć, że to niesmaczny żart.

Z tego, co udało się nam ustalić, kobieta miała być zatrudnioną na potrzeby filmu aktorką. Są jednak ludzie, którzy wierzą, że to faktycznie siostra Chrisa. Ciężko wywnioskować, co jest prawdą. Film znajdziecie poniżej.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz