Home Kategorie Poruszające Wywiózł sparaliżowaną matkę do lasu i zakopał żywcem. Kobieta cudem przeżyła.

Wywiózł sparaliżowaną matkę do lasu i zakopał żywcem. Kobieta cudem przeżyła.

Wywiózł sparaliżowaną matkę do lasu i zakopał żywcem. Kobieta cudem przeżyła.

59-latek zakopał matkę żywcem. Kiedy sprawą zaginięcia zainteresowali się bliscy, twierdził, że pomógł mamie wsiąść do autobusu, aby mogła odwiedzić krewnych…

W sobotę 2 maja 59-letni Ma Mou z prowincji Shaanxi w Chinach wyciągnął swoją sparaliżowaną matkę z łóżka, po czym posadził ją na wózek inwalidzki.

Później wywiózł niepełnosprawną kobietę do lasu. Tam zepchnął ją do wykopanego dołu i bez skrupułów zasypał matkę ziemią i piaskiem. Kobieta nie miała szans się bronić.

Mimo iż ciężko to pojąć, po dokonaniu tak odrażającego czynu, 59-latek najnormalniej w świecie wrócił do domu i poszedł spać.

Nad ranem jego partnerka zwróciła uwagę, że ten wrócił do domu sam. Zaniepokoiła się nieobecnością starszej pani i zaalarmowała policję. To uratowało staruszce życie.

Gdy bliscy, a potem funkcjonariusze policji, zaczęli dopytywać 59-latka o to, co stało się z jego matką, odpowiadał, że pojechał z nią na dworzec i pomógł jej wejść do autobusu. Przekonywał, że kobieta chciała odwiedzić swoich krewnych w Qingyang. Jednak jego kłamstwa szybko wszyły na jaw.

To może Cię zainteresować:  Fotografka chciała przybliżyć ludziom, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po ciąży. Zdziwiony?

Ostatecznie wyrodny syn przyznał się do tego, co zrobił. Kiedy policjanci przybyli na miejsce i odkopali prowizoryczny grób, okazało się, że kobieta żyje. Ciężko wyobrazić sobie, co czuła sparaliżowana staruszka, która spędziła 3 dni i noce przysypana ziemią i piaskiem. Przez cały ten czas jej syna nie ruszyło sumienie.

W tym nieszczęściu zdarzył się jednak cud – kobieta przeżyła, bez wody i jedzenia, w grobie przygotowanym przez jej własne dziecko. Gdy funkcjonariusze policji zaczęli rozkopywać grób, usłyszeli szlochanie. Kobietę przewieziono do szpitala, gdzie znajduje się pod obserwacją.

Wyrodnego syna oskarżono o próbę morderstwa. Na proces oczekuje w areszcie. Jak informuje „Metro”, stan 79-latki szybko się poprawił.

Nagranie z akcji ratunkowej możecie zobaczyć poniżej:

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
46

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz