Home Kategorie Ludzie Czy Rafał i Gabriel z „Królowych życia” wzięli ślub? Wszystko na to wskazuje.
2.85K

Czy Rafał i Gabriel z „Królowych życia” wzięli ślub? Wszystko na to wskazuje.

Rafał i Gabriel z „Królowych życia” są małżeństwem? Popularni uczestnicy programu TTV są ze sobą od 18 lat. Teraz zdaje się, że rozpoczęli kolejny etap w życiu.

Popularność „Królowych życia” zaskoczyła chyba samych twórców. Stacja TTV emituje właśnie ósmy sezon. Oprócz Dagmary i Edzi, jednymi z najbardziej rozpoznawalnych uczestników są właśnie Rafał i Gabriel.

Rafał i Gabriel to para dość ekscentrycznych projektantów. Prowadzą wspólny biznes – atelier luksusowych futer. Panowie są parą od ponad 18 lat, mimo iż nie obyło się bez problemów. Mają już za sobą kilka rozstań i powrotów.

Kilka miesięcy temu Rafał i Gabriel dali wszystkim do zrozumienia, że chcą od siebie odpocząć. Sprawa wyglądała na poważną, ale i tym razem panowie zeszli się z powrotem. Widzowie oskarżali nawet stację o to, że ich rozstanie miało tylko podnieść wyniki oglądalności.

Gabriel i Rafał stali się na tyle rozpoznawalni, że pojawili się w głośnym filmie „365 dni”.

Para lubi rozgłos i chętnie podsyca zainteresowanie wokół siebie. Niedawno na swoim profilu na Instagramie, Gabriel dodał zdjęcie, którym zelektryzował wszystkich fanów.

Na pierwszym planie widać było wózek spacerowy, a w tle Gabriela, leżącego na ławce. Zdjęcie powstało w Łazienkach Królewskich. W opisie Gabriel napisał:

– „Nowa życiowa rola. Bycie ojcem to niełatwa sprawa.”

Nic dziwnego, że wywołał tym falę spekulacji. Fani zaczęli się zastanawiać, czy Gabriel z „Królowych życia” został ojcem. Tym bardziej, że podsycił plotki, pisząc w komentarzu:

– „Jak się wozić to tylko na bogato. Dziecko musi poznawać luksus.”

Zgodnie z polskim prawem, para nie mogła rzecz jasna adoptować dziecka. Niewykluczone, że w spacerówce razem z parą podróżowało nie dziecko, a… kury.

Jeśli niedawne rozstanie było prawdziwe, to zdaje się, że tylko umocniło związek między Rafałem i Gabrielem. Na swoim profilu ten pierwszy umieścił zdjęcie sugerujące, że panowie zdecydowali się na ślub.

View this post on Instagram

@gabriel_seweryn ❤️ 👬+ ❤️ = 💒

A post shared by Rafał Grabias (@rafalgrabias) on

W komentarzach Rafał wyjaśnił, że uroczystość zaślubin już się odbyła. Nie wiemy jednak, co dokładnie miał na myśli, bo w Polsce małżeństwa homoseksualne są nielegalne. Para planuje wyprawienie hucznego wesela tuż po zniesieniu obostrzeń związanych z koronawirusem. Póki co, jak pisze na instagramie Gabriel, „czeka jeszcze nas noc poślubna”.

Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio
Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio
239,20 zł
700,00 zł
Oferta zakończona!
Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz