Home Kategorie Poruszające Byli małżeństwem przez 73 lata. Zmarli na koronawirusa w odstępie 6 godzin.

Byli małżeństwem przez 73 lata. Zmarli na koronawirusa w odstępie 6 godzin.

Wilford i Mary Kepler byli małżeństwem przez 73 lata. Takiego stażu niejeden mógłby pozazdrościć. Jeszcze kilka tygodni temu świętowali 94 urodziny seniorki…

Wilford Kepler poznał Mary jeszcze w szkole średniej, do której oboje uczęszczali w latach 30. Nawet II wojna światowa nie była w stanie ich rozdzielić.

Kiedy Wilford pojechał na front, Mary wiernie czekała na niego. Pobrali się, gdy tylko wrócił do domu w 1946 roku. Para zamieszkała w Wisconsin i tam założyła rodzinę. Przez 73 lata ich miłość spajała kolejne pokolenia.

W kwietniu 2020 u Mary zdiagnozowano COVID-91. Pech chciał, że kobieta w tym samym czasie, gdy kobieta przebywała na domowej kwarantannie, Wilford upadł i doznał urazu głowy. Wtedy parę zabrano do tego samego szpitala w Froedtert. Tam okazało się, że 94-latek również jest zakażony.

Kiedy u obojga test na koronawirusa pokazał wynik pozytywny, pielęgniarki pozwoliły parze zostać na tej samej sali. Dodatkowo połączyli łóżka, aby mogli wspierać się i trzymać za ręce. W ten sposób spędzili ostatnie chwile swojego życia.

Wilford i Mary przeżyli razem 73 lata i byli przy sobie aż do ostatniego tchnienia. COVID-19 zabrał ich tego samego dnia, w odstępie sześciu godzin.

To może Cię zainteresować:  Ann i John pobili rekord najdłuższego małżeństwa. Są ze sobą 85 lat i zdradzają sekret tak długiej miłości.

Choć dzieci pary wierzyły, że rodzice wrócą jeszcze do domu, nadzieje okazały się płonne. Ale tak silnej, trwałej i pięknej miłości Wilfordowi i Mary, wielu może jedynie pozazdrościć. W amerykańskich mediach pojawiła się wypowiedź córki i syna pary, którzy wyrazili swoją wdzięczność dla pielęgniarek za to, że same wpadły na pomysł, by pozwolić parze do końca być razem i wspierać się do ostatniej chwili życia.

Historia tego małżeństwa to kolejny dowód na to, że najlepsze scenariusze pisze samo życie.

Twoja reakcja?

Super
Super
18
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
25
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz