Home Kategorie Ludzie To ona skradła serce syna Królowej Życia. Ukochana Conana uwielbia piercing i tatuaże.
30.55K

To ona skradła serce syna Królowej Życia. Ukochana Conana uwielbia piercing i tatuaże.

Dagmara pochwaliła się zdjęciem z kobietą, która zawładnęła sercem jej syna. Mówi, że zdobyć jego zaufanie to nie lada wyczyn. Komu się to udało?

Dagmara Kaźmierska jest coraz bardziej popularna w Polsce. Jej charyzmatyczna osobowość przyciąga przed telewizory tysiące widzów, którzy podziwiają jej podejście do życia oraz dystans do siebie i świata.

Wszyscy zainteresowani wiedzą, że oczkiem w głowie Dagmary jest Conan, z którego jest bardzo dumna. Na oczach widzów przeszedł wielką metamorfozę i z pryszczatego nastolatka przeobraził się w przystojnego, młodego mężczyznę. Jego pasją jest siłownia i dbanie o formę. Chłopak chce w przyszłości studiować medycynę, nad czym obecnie ciężko pracuje.

– „Conanek to jest Conanek. Ma w planach coś bardzo poważnego, ale nie mogę zdradzać, bo będzie na mnie krzyczał. To bardzo ambitny chłopczyk. Cały czas idzie ostro w szkole, cały czas mu dobrze idzie. Ćwiczy też dość grubo. Szykujemy się do matury, bo Conan chce zdawać na medycynę. Co z tego będzie? Zobaczymy” – zdradziła w wywiadzie dla Jastrząb Post Kaźmierska.

Dagmara opublikowała post, w którym wyjaśnia, że na zdjęciach są jej dwa ukochane serduszka. Mowa oczywiście o Conanie, ale też o kobiecie, która od razu podbiła serce syna Dagmary, a jak wyznaje Królowa, nie jest to takie łatwe.

Kim jest? Jej tatuaży nie zliczycie. To Adrianna Eisenbach, jedna z uczestniczek show, która najwyraźniej umie wprawić Kaźmierską w doskonały nastrój.

– „Moje dwa serduszka Kochane. TYLKO SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK MOŻE INNYCH OBDARZYĆ SZCZĘŚCIEM. Adrianna @adrianna_scandal_queen jest właśnie takim człowiekiem , który sprawia , że jestem roześmiana. Po prostu tylko tym , że JEST I TYM , JAKA JEST …Mój Syn pokochał ją od pierwszego momentu. Gdzie , uwierzcie mi -On nie ma tak do wielu ludzi . Jest bardzo powściągliwy i ostrożny w wyborach. Cieszę się i dziękuję Robaczku @adrianna_scandal_queen za ten dzień  @adrianna_scandal_queen @scandal_butik_wroclaw @conanbestia @krolowe_zycia_official @ttv.pl” – napisała Dagmara.

View this post on Instagram

💝💙🖤Moje dwa serduszka Kochane 💝💙🖤 TYLKO SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK MOŻE INNYCH OBDARZYĆ SZCZĘŚCIEM 🌼🌸🌼🌸🦋🦋🦋🌼🌸🌼🌸Adrianna @adrianna_scandal_queen jest właśnie takim człowiekiem , który sprawia , że jestem roześmiana ❤️Po prostu tylko tym , że JEST 😘I TYM , JAKA JEST …❤️Mój Syn pokochał ją od pierwszego momentu 😘Gdzie , uwierzcie mi -On nie ma tak do wielu ludzi . Jest bardzo powściągliwy i ostrożny w wyborach ❤️Cieszę się i dziękuję Robaczku @adrianna_scandal_queen ❤️za ten dzień 😘 @adrianna_scandal_queen @robert_kupisz @scandal_butik_wroclaw @conanbestia @krolowe_zycia_official @ttv.plr

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Wytatuowana od stóp do głów Adrianna Eisenbach jest bohaterką programu Królowe życia. Prowadzi butik w centrum Wrocławia, do którego wróciła po latach spędzonych w Niemczech. Jej ciało w 95 % pokrywają tatuaże. Zaczęła się zdobić po rozwodzie z mężem, który jej tego stanowczo zabraniał, mimo że było to jej marzenie. Dzisiaj jak mało kto, eksponuje malunki na ciele, które opowiadają o jej osobistych przeżyciach. Żywiołowa i szczera celebrytka powoli zyskuje sobie grono fanów, więc jak widać, zdobyła nie tylko serce Conana Kaźmierskiego.

View this post on Instagram

Style of the day ….TATTOO 🖤 jedni kochają drudzy wytatuowanych obrażają . Różne na świecie mamy kultury i różne kolory skóry . W Indiach się hennują i punkty na czole malują . Azjaci się komputerami zajmują i piękne wirtualne lalki konstruują . W Afryce już od wieków malują sobie skórę i nie patrzą czy cały świat ich za to akceptuje . Indianie pokazali swoimi malunkami na twarzy że opinia kowboi ich też nie zrazi . Więc nie jest to dziwne być chodzącym arcydziełem czy mieć wyobraźnię o własnym ideale który sprawia że jak go osiągniemy czujemy się wspaniale . ❤️ #adriannaeisenbach #inked #tattoo #tattooedgirls #wig #shorts #jeans #bikini #victoriassecret #piercing #gucci #body #louisvuitton #vetements #inkedgirls #holydevil #ttv #krolowezycia

A post shared by Adrianna Eisenbach (@adrianna_scandal_queen) on

Catering: dieta redukcyjna
Catering: dieta redukcyjna
94,99 zł
5 dni
do końca oferty!
Dieta redukcyjna z dostawą na 3 dni od 94,99 zł i więcej opcji w DeLuxe Box Catering Dietetyczny – wiele miast

Twoja reakcja?

Super
Super
26
Ha ha
Ha ha
80
Wow
Wow
37
Smutny
Smutny
28
Zły
Zły
25

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz