Home Kategorie Ludzie Ta kobieta nie zna umiaru w zabiegach medycyny estetycznej. Chce, aby jej usta były jeszcze większe.

Ta kobieta nie zna umiaru w zabiegach medycyny estetycznej. Chce, aby jej usta były jeszcze większe.

Żywa Barbie z Bułgarii – Andrea Ivanova należy do grona osób, które nie znają umiaru w kwestii medycyny estetycznej. Kobieta regularnie powiększa sobie usta, ale nadal jej mało.

Pochodząca z Bułgarii Andrea już na pierwszy rzut oka wyróżnia się z tłumu. Ogromne usta i biust zdecydowanie przykuwają uwagę. Po dawnej urodzie 22-latki nie pozostało wiele.

Dzisiaj młoda kobieta przypomina lalkę Barbie. Sama jednak jest bardzo zadowolona ze swojego wyglądu i planuje kolejne zabiegi.

Andrea wstrzykiwała sobie kwas hialuronowy już 20 razy. To dlatego jej wargi przypominają ogromne plastry, które sprawiają wrażenie, że zaraz pękną. Jak łatwo się domyślić, tak ogromna ingerencja w ciało poskutkowała sporymi problemami ze zdrowiem.

22-latka ma trudności z oddychaniem przez usta, a część powierzchni jej warg straciło czucie. Jakby tego było mało, Andrea nie jest w stanie spożywać pokarmów w normalny sposób. Pomimo ograniczeń z jakimi się zmaga, kobieta nie ma zamiaru przestać zmieniać swojego ciała.

To może Cię zainteresować:  13 dziewczyn, które uważają, że ich usta są wciąż za małe. Chcą wypełniać je jeszcze bardziej.

Andrea bez problemu znalazła lekarza, który za pieniądze jest w stanie regularnie powtarzać u niej zastrzyki.

– „Mój lekarz zrobi mi więcej zastrzyków, ale powiedział, że muszę poczekać co najmniej dwa miesiące.”

Andrea regularnie dzieli się na Instagramie swoimi zdjęciami. Nie brakuje osób chętnych do jej śledzenia. Na swoim profilu zebrała już ponad 47 tys. obserwujących. Ivanova prawdopodobnie nigdy nie wróci do normalnego wyglądu, ponieważ tak ogromna ilość wypełniacza nie zdoła w naturalny sposób ulec rozkładowi w jej ciele.

Źródło: instagram.com

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
90
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
45
Zły
Zły
25

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz