Home Kategorie Ludzie Córka Kasi Kowalskiej pokazała bliznę na szyi po intubacji. Żali się fanom: „Co ty mi ku*wa zrobiłeś?”
34.78K

Córka Kasi Kowalskiej pokazała bliznę na szyi po intubacji. Żali się fanom: „Co ty mi ku*wa zrobiłeś?”

Ola Kowalska pokazała bliznę po intubacji. Córka Kasi Kowalskiej udostępniła odważne zdjęcie ze szpitala, do którego dołączyła ostry komentarz.

Kwiecień upłynął Kasi Kowalskiej pod znakiem wielu nieprzespanych nocy. Wszystko przez problemy zdrowotne jej córki. Ola w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Londynie. Gwiazda nie ukrywała swojego strachu o dziecko. Bezsilna, oddalona o ponad 1600 km, nagrała apel, w którym prosiła swoich fanów o pozostanie w domu. W filmie podzieliła się nie najlepszą informacją o swojej córce.

– „Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirowałam mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam i powiedział: „Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje”. Więc… nie wiem, nie potrafię płakać chociaż dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie” – mówiła roztrzęsiona Kowalska.

Internauci i media jednoznacznie zinterpretowali słowa artystki. Wszyscy uznali, że córka Kasi Kowalskiej walczy z koronawirusem. Z opowieści piosenkarki dowiedzieliśmy się, że lekarze poprosili ją o zgodę na intubację Oli. Kolejnym krokiem było wprowadzenie 23-latki w stan śpiączki farmakologicznej. Pierwsze rokowania dotyczące jej stanu zdrowia nie były optymistyczne.

To może Cię zainteresować:  Beata Kozidrak pokazała zdjęcie w bikini. Jej fani są w szoku: „Bogini!”

Kasia i jej fani czekali na jakiekolwiek dobre wieści z Londynu. Po kilku tygodniach horroru, który rozgrywał się na oczach nas wszystkich, pojawiła się nadzieja. Stan Oli uległ poprawie.

Dobre informacje Kasia potwierdziła podczas swojego koncertu w Ciechanowie. Jej występ miał być podziękowaniem dla publiczności za okazane jej wsparcie. Finalnie zakończył się skandalem po tym, jak tłum widzów zebrał się przed sceną, by śpiewać razem ze swoją idolką.

– „Moja córka jest w trakcie rehabilitacji, już mówi, chodzi, uśmiecha się, je już sama. Jest po trzech tygodniach wybudzona, bo była w śpiączce, i jej stan jest już dobry. Wymaga jeszcze kilku tygodni, około dwóch miesięcy, żeby jej organizm wrócił do stanu sprzed choroby” – powiedziała Kasia Kowalska podczas koncertu w Ciechanowie.

Po wydarzeniu menadżer Kasi Kowalskiej zapewnił media, że córka artystki nie miała koronawirusa. Ola walczyła z inną chorobą, o której gwiazda nie mówi publicznie. Wiadomo jednak, że 23-latka wróciła do formy. Jest już w domu, z którego pozdrawia swoich fanów na Instagramie.

Ostatnio Ola wróciła wspomnieniami do trudnych momentów. Pokazała bliznę jaka pozostała po intubacji. Ślad na szyi zaklejony jest opatrunkiem. Zdjęcie Ola skomentowała tak:

– „2020 – co ty k***a mi zrobiłeś?”

Życzymy zdrowia.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
32

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz