Home Kategorie Życie Narzeczony żąda, aby partnerka poddała się bolesnej operacji. Będzie okaleczona do końca życia.
23.51K

Narzeczony żąda, aby partnerka poddała się bolesnej operacji. Będzie okaleczona do końca życia.

Związek z muzułmaninem potrafi być zupełnie inny, niż w wyobrażeniach. Przekonała się o tym pewna kobieta, która niedługo ma wyjść za Somalijczyka.

Pewna internautka na forum Kafeterii opisała swoją poruszającą historię. Dotyczy ona relacji z narzeczonym. Mężczyzna jest Somalijczykiem i praktykującym muzułmaninem. 25-letnia studentka poznała przyszłego męża, gdy wracała z afrykańskiej wycieczki. On akurat wyjeżdżał do Polski na studia medyczne.

Jak relacjonuje kobieta, wcześniej była już w trzech innych związkach, jednak dopiero do Somalijczyka zapałała większym uczuciem. Problemy pojawiły się po wyznaniu wzajemnej miłości. Okazało się, że mężczyzna jest zbulwersowany tym, że jego wybranka uprawiała wcześniej seks. Był też zaskoczony, że odczuwała przyjemność.

– „On jest praktykującym muzułmaninem i nie chce uprawiać ze mną seksu przed ślubem, chociaż wiem, że ma za sobą jakieś doświadczenia seksualne. Kiedy oboje wyznaliśmy sobie miłość, był wstrząśnięty tym, że nie jestem dziewicą. Zapytał, czy kiedy uprawiałam seks, dawało mi to przyjemność, na co ja nieśmiało odpowiedziałam twierdząco. Oburzyło go to, że kobieta może lubić seks.”

Jego szok był zaskoczeniem dla internautki, dlatego postanowiła poczytać o tym w sieci. Dowiedziała się, że w krajach muzułmańskich przeprowadza się specjalne zabiegi:

– „Słyszałam, że muzułmanki poddają się operacji odtwarzania błony dziewiczej, żeby krwawić w noc poślubną. Pomyślałam, że i on chce mnie na to namówić, żeby mieć spokój z rodzicami.”

Mężczyzna posunął się jednak o krok dalej i zażądał od kobiety bolesnej operacji.

To może Cię zainteresować:  3 osoby giną w wypadku. 19-latka robi zdjęcie, na którym uwieczniła łamiący serce szczegół.

Zgodnie ze swoimi przekonaniami religijnym mężczyzna postanowił wymusić na kobiecie odpowiednie zachowanie i decyzje. Zaznaczył, że pociąg seksualny i orgazm u kobiety jest w jego kraju zarezerwowany wyłącznie dla prostytutek. Dlatego też zaproponował obrzezanie, ale „dbając” o zdrowie partnerki, chce przeprowadzić zabieg w Belgii.

– „Opowiedział mi, że w jego ojczyźnie kobiety się obrzezuje, żeby nie miały pociągu seksualnego ani orgazmu i że w tym kraju tylko prostytutki nie przechodzą tego rytuału. Żeby kobieta była tam szanowana i mogła wyjść za mąż, musi mieć obciętą łechtaczkę i wargi sromowe. Powiedział, że jego znajomy z kliniki w Belgii wykonuje takie operacje w sterylnych warunkach, znacznie bezpieczniejszych dla zdrowia niż w Somalii.”

Aby ją przekonać pokazał jej zdjęcia pooperacyjne i podkreślał, jakie to dla niego ważne. Kobieta jest rozdarta wewnętrznie, albowiem czuje, że to prawdziwe uczucie i jest gotowa zrezygnować ze szczęśliwego życia seksualnego:

– „Pokazał mi po kilku dniach zdjęcia pooperacyjne, które przysłał mu jego kolega. Nie wiem, co o nich myśleć. Moi rodzice są dosyć zamożni, zwiedziłam już wiele krajów, zaznałam już wielu rozrywek – fakt, ale czy mam praktycznie zrezygnować chyba z największej z nich – seksu – dla tego mężczyzny? Kocham go, to pewne. Nie wiem dlaczego, ale wstępnie zgodziłam się na obrzezanie i mam umówiony termin. Mamy być w Belgii na 1 grudnia. Jest jeszcze trochę czasu…i mam różne myśli w głowie.”

Internauci szybko zareagowali i stwierdzili, że kobieta jest niepoważna, i że nie powinna godzić się na trwałe okaleczenie.

To może Cię zainteresować:  22-letni Jakub A. zamordował Kristinę. Teraz prawniczka, która go broni, boi się.

– „Nie wiem, ile razy trzeba upaść na tył czaszki, żeby w ogóle rozważać możliwość tak potwornego okaleczenia na całe życie, tylko po to, żeby spełnić kaprys jakiegoś niecywilizowanego ćwoka.”

Spora część internautów uważa, że jest to także prowokacja. Jeśli chodzi o sam Islam to ten w swoich prawach jasno wskazuje na pozycję kobiety. Jest ona własnością mężczyzny i nie ma żadnych praw bez niego. Muzułmanie uważają, że kobieta, która nie nosi odpowiedniego stroju (np. hijab) samoistnie „kusi” wzrok mężczyzn. Koran czyli najświętsza księga Islamu podkreśla, że „mężczyzna pod każdym względem przewyższa kobietę” i ta nie ma prawa się realizować. Jej jedynym zadaniem jest zaspokajanie męża oraz wychowywanie dzieci.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
166

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz