Home Kategorie Poruszające Pijana matka leżała na ulicy koło wózka z 7-miesięczną córeczką.

Pijana matka leżała na ulicy koło wózka z 7-miesięczną córeczką.

Policjanci zastali 30-letnią kobietę leżącą koło wózka z dzieckiem. Badanie alkomatem dało wynik 3 promili. Nieodpowiedzialnej matce grozi teraz 3 lata więzienia.

Zdarzenie miało miejsce 8 maja około 13:00. Policjanci z Zabrza otrzymali zgłoszenie, że w rejonie Joliot-Curi nietrzeźwa matka ma pod opieką dziecko. Gdy dotarli na miejsce, zobaczyli coś strasznego.

– „Mundurowi zastali na miejscu kobietę, która leżała obok wózka, w którym była jej 7-miesięczna córka. Okazało się, że matka dziewczynki była do tego stopnia pijana, że nie potrafiła utrzymać się na nogach. Mundurowi wezwali pogotowie oraz pracowników opieki społecznej” – relacjonują policjanci.

Na miejsce wezwano pogotowie oraz pracowników opieki społecznej. Przybyli lekarze stwierdzili, że dziewczynce nic nie dolega, a kobiety nie trzeba hospitalizować. Jednakże badania alkomatem 30-latki wykazały, że miała aż 3 promile alkoholu w organizmie.

Jak informują funkcjonariusze, kobieta usłyszała już zarzuty.

– „Kobieta usłyszała już zarzut narażenia na niebezpieczeństwo swojej córki, za co grozi jej kara do 3 lat więzienia. O zdarzeniu policjanci poinformują także sąd rodzinny, który zdecyduje o dalszym losie kobiety i jej dziecka.”

Dziecko natomiast trafiło pod opiekę rodziny zastępczej.

Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
44,99 zł
90,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż od 44,99 zł w Studiu Masażu Michał Welter w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz