Home Kategorie Ludzie 32-letni piłkarz przyznał się do morderstwa synka. „Nigdy go nie kochałem”.

32-letni piłkarz przyznał się do morderstwa synka. „Nigdy go nie kochałem”.

Cevher Toktas przyjechał do szpitala ze swoim 5-letnim synkiem. Chłopak miał problemy z oddychaniem i gorączkę. Lekarze zdiagnozowali koronawirusa i odesłali syna i ojca na kwarantannę.

Jeszcze tego samego dnia chłopiec zmarł. Po 11 dniach prawda ujrzała światło dzienne. To nie była zwyczajna śmierć. Piłkarz bowiem zabił własne dziecko.

23 kwietnia do szpitala w Bursie przyjechał piłkarz Cevher Toktas wraz ze swoim synem Kasimem. 5-latek miał wysoką gorączkę i problemy z oddychaniem. Lekarz stwierdził, że jest to zakażenie koronawirusem.

Kasim trafił do izolatki, gdzie zamknięto go razem z ojcem. Już po kilku godzinach piłkarz wezwał lekarzy, prosząc o pomoc. Stan dziecka się pogorszył. Niestety lekarze nie byli w stanie uratować 5-latka.

Jako przyczynę zgonu wskazano COVID-19.

Być może prawdziwa przyczyna zgonu chłopca nigdy nie wyszłaby na jaw, gdyby nie fakt, że skruszony ojciec sam wyznał prawdę.

To może Cię zainteresować:  Głodziła i biła swoje 6-tygodniowe dziecko. Raz uderzyła tak mocno, że złamała mu nogę.

10 dni po pogrzebie dziecka piłkarz zgłosił się na policję. Przyznał, że to on zamordował syna.

– „Gdy leżał na plecach, położyłem poduszkę na jego twarzy. Mocno przycisnąłem i trzymałem dopóki nie przestał się ruszać. Potem zacząłem krzyczeć i wzywać lekarzy błagając o pomoc i odsuwając od siebie wszelkie podejrzenia.”

Zamordował 5-latka, gdy zostali sam na sam w izolatce.

– „Nigdy go nie kochałem. Jedynym powodem morderstwa było to, że go nie chciałem.”

32-letni piłkarz utrzymuje, że nie ma problemów psychicznych. Przeprowadzono sekcję zwłok. Jeśli jego wersja zdarzeń się potwierdzi, grozi mu dożywocie.

Toktas w przeszłości występował m.in. w Hacettepesporze Ankara, dla którego rozegrał siedem meczów w tureckiej ekstraklasie. Od kilku lat występuje w niższych ligach. Obecnie jest piłkarzem amatorskiego Bursa Yildirim Spor.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
27
Zły
Zły
64

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz